Basement (2010) odpad!

Úplne bez nápadu.Rozmýšľal som či dať aspoň jednu hviezdičku, ale nevidím jediný dôvod prečo sa tento film oplatí pozrieť. Prehnaná hlúposť postáv, neoriginálna zápletka a prostredie ktoré pôsobí ako by sa natáčalo v 1 miestnosti. Nuda.

Ruby Sparks (2012)

Výborný námet, priemerný a nudný film. Nesympatický hlavný hrdina a predvídateľný koniec. V postavách a ich správaní však veľa ľudí nájde obraz seba alebo svojich blízkych.

Buranský masakr (2011)

Mám rád tento typ filmov. Toto je však jedno z mojich najväčších sklamaní = film čo spálil potenciál. Spojenie vtipného a strašného tu škrípe. Postavy sa správajú raz nelogicky a hneď na to úplne racionálne. V tomto type horroru je to normálne, tu však menia správanie tak často že to ruší. Po dopozeraní som to označil ako odpad a stratený čas, ale jedna hviezdička za prostredie, záporákov a niektoré dialógy je ok.

Policejní akademie 4: Občanská patrola (1987)

Séria melúca z posledného, recyklované vtipy nasilu pospájané do deja aby sa nepovedalo a medzitým nejaká tá vata a Mahoney. Prestrihy so skatebordistami a hudbou nudné a zbytočné. Ani Modrá Ustrica to nezachránila.

Sám doma (1990)

Nekorunovaný kráľ neexistujúceho žánru "nespratníci". Pre mňa osobne vianočná klasika. Čo je pre moju mamu Tři oříšky pro Popelku, to je pre mňa Home Alone. Neviem už ani koľko krát som pauzoval video aby som si pozrel poriadne Operation HOHOHO ani koľko krát som film videl. Výborná vianočná hudba a v scénach kde sa Kevin bojí takmer Burtonovská nálada. Jeden z mála filmov ktoré sa snažím nevynechať ked idú v TV.