Ledová smrt (2006)

Pozerateľné to je, originálne ani náhodou. Dej založený komplet na klasickom vyvražďovacom scenári a bande ľahkovážnych mladých hrdinov správajúcich sa ako naprostí magori.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Mal som rozpísané niečo strašne múdre, ale potom som to omylom zmazal. Takže len toľko - filme je super, žiadna teen komédia ako sme na ne zvyknutí, pekná hlavná myšlienka a pri pozeraní som si spomenul na veľa podobných vecí ktoré som prežil.

Těžké váhy (1995)

Film je v pohode, čo však v pohode nie je = ten americký výplach vlastných mozgov, že byť tlstý je v podstate fajn, cool a super. ...nie je

Americký ninja 5 (1993)

Keby som to hodnotil ako trinásťročný tak jednoznačne * * * * *

Glee (2009) (seriál)

Priemerná teenagerská záležitosť pretkaná takou dávkou politickej korektnosti, predstieranej americkej tolerancie ku všetkému a všetkým až mi je z toho zle. Komu to nevadí, nech si predstaví že som dal 3 hviezdy. Inak len zopakujem " to je hnus velebnosti, to je hnus".

Lesní duch (1981)

Asi si všetci robíte s tymi 5 hviezdičkami srandu, tak si budem aj ja. Veď je to kult,

Trhni si! (2006)

Zdá sa mi že to tu prebieha podľa scenára: " aha Paris Hilton ...jééj dám Odpad, to bude cool" ..keď to porovnám s inými brakovými teenagerskými komédiami, je to slabšie, Paris = tá jej postava je nesympatická aj mne. Je to plytká, afektovaná a miestami trápna blbosť, ale to som čakal aj pred tým ako som to videl. Žiadna sláva, ale pozerať sa to dalo.

Fontána pro Zuzanu 3 (1999) odpad!

Pri väčšine filmov čo som ohodnotil rovnako som aspoň rozmýšľal či nie je nejaký dôvod prečo dať 1 hviezdičku. Tu nie je o čom. Z toho filmu priam srší že jenatočený len aby bol.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Benchmark pre parádnu paródiu. Kľudne aj 4*, kto však má rád a videl Ramba ten pochopí prečo dávam 5.

10 000 př. n. l. (2008)

Existuje kopa historicky korektných filmov ktoré majú zmysel, snažia sa byť seriózne a držať sa faktov. A mnohé sú pritom nudné. No a potom sú tu takéto zlátaniny. Tiež mnohé nudné, ale pri tomto som sa bavil od začiatku do konca. Blbosť, ale dobre sa to pozeralo ako film pre oddych a pobavenie.. niečo ako prípad "Pathfinder". Preto 3.