Konzultant (2013)

Abych pravdu řekla ,nebudu psát jakýsi profesionální komentář ,takže rovnou k věci ,na tento film jsem se těšila moc , ale vůbec jsem nepochopila jak zápletku tak rozuzlení , vůbec nic a to mě vadilo. Myslela jse že vyjdu z kina a budu nadšená, ale vlastně jsem ani nevěděla co a jak . Očekávala jsem více ,ale jediná věc mě nezklamala a to vedlejší postava Cameron Diaz, ta jediná to oživila.

Holka na hlídání (2007)

Humorná komedie o které jsem přesně věděla co od ní mám čekat . Nemůžu říct že film byl úžasný , chyby v sobě měl ,ale důežitý pro mě bylo že jsem se pobavila . Doporučovala bych zkouknout .

V lepší společnosti (2010)

Film, né že by se nelíbil ale takové filmy jsou na nic . Podle mého názoru film který není dokončený není film, ano já vím že je to podle skutečné události, ale nejhorší je že divák si ten konec má nějak domýšlet , například je ta dívka živá ? žije nebo nežije ? Je to opravdu hrozné když to nikdy nezjistíš . Nevím, film byl jako velice pěkně provedený a velice dobře obsazený ,ale nebavilo mě to .

The Yellow Handkerchief (2008)

Film se mi líbil, ikdyž jsem čekala něco jiného a také očekávala,ale nakonec mě i mile překvapil. Herci byli super a také hudba.Musím dodat že celým filmem mě provzelo napětí jak to nakonec skončí.

Kamarád taky rád (2011)

Jak jsem už psala podle mě kluk s holkou prostě nemužou být kamárádi a tady je to velice dobře ukázané . Dobrá komedie u které jsem se zasmála

Nouzový východ (2008)

Pro mě dokonalý film ,u kterého se dá velice dobře předpokládat jak skončí .Hudba : Thomas Newman

Zamilovaní (2011)

Pro mě film ,který jen tak málo kde uvidím .Velice neobyčejný film ,který má dobré obsazení hlavně Felicity Jones a také dobrou průvodní hudbu.

Bezpečný přístav (2013)

Bezpečný přístav je velice pěkný film ,který je velice napínavý a upřímný film , jako četla jsem knížku a jako co se dá očekávat od Nicholase Sparkse, samozřejmně že uspěšně a pěkně dokončený film .

Černobílý svět (2011)

Byla to moje první knížka kterou jsem přečetla do konce ,no a pak jsem se podívala na film a samozžejmně se mi mooc líbil .Nejvíce mě přitahovala ta upřímnost a nespravedlnost ,černých služek . Musím také říci, že režisér vybral velice dobré obsazení .

Nezapomeň na mě (2010)

Pro mě to byl snad první film který jsem viděla který byl velice pěkně provedený a také dobře obsazený .Trošku mi vadilo ukončení filmu .