Atlas mraků (2012)

Jestliže někdo od tohoto filmu čeká tzv. oddechovku, nedočká se. Tento úžasný mistrovský kousek si nelze pustit s tím cílem, že nemáte téměř tři hodiny co dělat a chcete zabít čas. První půl hodinu jsem se v ději ztrácela a bála se, že budu muset přistoupit k nejhoršímu možnému řešení: zaklapnout počítat a film nikdy nedokoukat. Teď si říkám, jak jsem mohla být tak hloupá a vůbec takovou myšlenku připustit. S každým novým záběr a přeskakováním mezi časoprostorem jsem skutečně tajila dech a dychtila nedočkavostí, co přijde. A Warner Bros, právě jste získali jednoho velmi náročného a kritického filmového diváka vašich filmů...

Bídníci (2012)

Vůbec jsem netušila, že jsem v kině, tak mě příběh uchvátil. Díkybohu, že byl film udělaný jako muzikál - mluvené slovo by kouzelnou atmosféru zkazilo.

Čaj u královny (2008) (divadelní záznam)

Na záznam jsem se musela podívat dvakrát abych vůbec pochopila, oč jde. Scénář mi přišel trochu moc komplikovaný. Pak mi došlo, že stačí pozorovat pouze Elišku Balzerovou, která se pro mě po této divadelní inscenaci stala PANÍ herečkou.

Černokněžník (1997) (TV film)

Trochu strašidelné na to, že se jedná o pohádku. Bartoška jako zlý černokněžník byl naprosto úžasný.

Čistá duše (2001)

Russell Crowe opět dokázal, že je to PAN herec a když mu hraje partnerku Jennifer Connelly, film se jen dokrášlil.

Dívka světových parametrů (1979) (TV film)

Český film, který se pro mě stal jedním z nejhezčích a nejroztomilejších (díky Korálkovi) v naší kinematografii.

Gladiátor (2000)

Co vznikne, když Ridley Scott dá dohromady Hanse Zimmera a Russella Crowa? Úžasný velkofilm. Už od prvního shlédnutí jsem byla nadšená a nakonec se pro mě z filmu stal rituál.

Haló, haló! (1982) (seriál)

Dost dobrá parodie na 2. světovou válku. Nikdy bych neřekla, že mě válečné období tak pobaví.

Chvíle pravdy (2008) (divadelní záznam)

Bylo zajímavé vidět takovéto herecké spojení, ale příště už raději ne.