Smrtící léčba (1996)

Pro mě osobně nezáživný snímek o jakých si pokusech na bezdomovcích které se snaží H.Grant jako doktor objasnit poté co mu jeden s pacientů zemře pod rukama.Nepomohlo ani docela dobré herecké obsazení,příběh se pomalu táhne bez napínavější scény.

Vytí vlkodlaků: Znovuzrození (2011)

Mizerný pokus o horor po vizuální stránce katastrofa,příběh je o vlkodlacích a není žádný vidět a když příjde na napínavou scénu tak je střih na vyděšeného studenta a kdo po něm jde není vidět.Slabota jak příběhem tak režií i hereckými výkony.

Nenapravitelný (1975)

Ztřeštěná komedie s Belmondem ze začátku nebylo jasné o čem film vlastně je až po několika minutách jsem pochopil že příběh je o podvodníkovy který okecá a prodá vše co chce a nakonec naplánují se svým strýcem loupež obrazu.Belmondo předvedl opět své herecké umění ať už velkou spoustou humorných dialogů,snad třičtvrtě filmu mluvil jenom on,tak spoustou převleků a gegů ale bohužel pro mě to byl jeden ze slabších snímků,některé humorné scény byli praštěné až otravné a přehrávané.

Valentin Dobrotivý (1942)

O.Nový v roli úředníka který skočí na vtip svým kolegům že vyhrál milion a začne nakupovat a pak když se to provalí se s toho málem zblázní,ale nakonec se ukáže že skutečně vyhrál.Příjemná komedie s odpočinkovým humorem.

Příliš vzdálený most (1977)

Výborná stará válečná klasika se skvělým hereckým obsazením.Obsadit mosty za druhé světové války bylo jeden z nejvýznamějších úkolů všech stran.Líbyli se mi válečné scény jak akcí tak že nevítězily jenom Američané ale i Němci nebylo to rize podívaná po Americku,scéna vzletu letadel a pak výsadek parašutistů byla skvělá.

Chata v horách (2012)

Ze začátku to vypadalo jako klasika mladá parta lidí se vydá na výlet na chatu a začne vraždění,ale pak se objeví jaký si pozorovatelé kteří to všechno řídí vraždy,obludy prostředí všechno,ale nepočítaly s tím že se dva zachrání a dostanou se k nim a vše se obrátí.První polovina filmu nic moc ,v druhé půlce se to zlepší jak vizuálně-vypuštění všech příšer najednou začne masakr,tak napětím.

Rio Lobo (1970)

Dobře natočený western,skvělé prostředí divokého západu,nechybí dobré přestřelky a skvělé herecké výkony i když byl J.Wayne trochu přitěle zvládal to dobře.Ve filmu nechybí ani dobré a vtipné hlášky které obstaral J.Elam.

Serpico (1973)

V první řadě výborný herecký výkon A.Pacina,jakožto neúplatný polda který bojuje proti skoro všem skorumpovaným poldům ať už přijde na jakékoliv oddělení.Chybělo mi tam víc napětí a nějaká ta přestřelka narozdíl od kriminálek s C.Eastwoodem kde mi to přijde více živější.

Rychlá změna (1990)

Tak tahle slátanina se vůbec nedá srovnat s Bezva fintou.Tři hlavní hrdinové podali hrozný herecký výkony nejtrapnější pokusy o komický scény podal R.Quaid,trochu vtipný byl akorát taxikář jinak to nestálo za ten ztracený čas.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Průměrná pohádková podívaná o loupežníkovi který bohatým bral a chudým dával a když se rozhodl řemesla nechat chtěla řemeslo převzít jeho dcera které se lup nepovedl a zamilovala se do místního prince,spolu pak chtěli zbavit království podvodníků tzv.rádců kteří si výmyšlely nové a nové daně.Lábus a Vladyka zvládli svoje role podvodníků skvěle.

Časové pásmo bylo změněno