Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8 fanoušků
/ 5 bodů
Lucasosum
Lukáš Vránek
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Animovaný
Horor
Akční
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
2001: Vesmírná odysea
(1968)
Interstellar
(2014)
Apokalypsa
(1979)
Big Lebowski
(1998)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Nespoutaný Django
(2012)
Závrať
(1958)
Mechanický pomeranč
(1971)
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(8)
Loonboy
Hramo
irelevant25
Matared
odpadovec
Destydy
PetiHvezdak
Tarantinoblo
Časové pásmo bylo změněno