Fargo (2014) (seriál)

1. série: 95% – 2. série: 100%

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

1. série: 80%, 2. série: 85%, 3. série: 90%, 4. série: 90%, 5. série: 95%, 6. série: 100%

Kostka 2 - Hyperkrychle (2002)

Výborný a velmi zajímavý námět, samotné zpracování však velmi pokulhává. Jedničce nesahá ani po kolena.

Dexter (2006) (seriál)

1.série: 100% – 2.série: 100% – 3.série: 90% – 4.série: 100% – 5.série: 95% – 6. série: 85% – 7. série: 100% – 8. série: 80%

Perníkový táta (2008) (seriál)

1. série: 85% – 2. série: 90% – 3. série: 95% – 4. série: 100% – 5. série 100%.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

1.série: 100% - - - 2.série: 100% - - - 3.série: 80% - - - 4.série: 70% - - - 5.série: 50%

Doodlebug (1997)

Tak to bylo něco. Seděl jsem jak přikovaný a ani nedutal. Nejlepší krátkometrážní film, který jsem kdy viděl.

Road Trip (2000)

I když mám Todda Phillipse rád, Road Trip mě velmi zklamal. Bude to asi tím že jsem ho zhlédnul až po všech "Pařbách" a po skvělém "Na doraz". Ze začátku mě Road Trip velmi bavil a zápletka mi přišla jako skvělý nápad, v průběhu filmu to ale začínalo být nudnější a nudnější. Postava, která tento film zachraňuje, je rozhodně Barry, v podání Toma Greena, který mě po příšerném "Freddyho úletu" mile překvapil.

Páteční večeře (2011) (seriál)

Skvělý seriál, ve kterém se sice v každém díle opakují pořád ty samé vtipy, ale neplatí u nich pravidlo "Opakovaný vtip není vtipem." Při sledování každého dílu jsem se téměř v kuse smál. Může za to hlavně Jim, což je asi ta nejkomičtější seriálová postava, kterou znám. Hned po něm mě dostává hluchý, polonahý Martin a jeho "černé" vtipy, kterým se směje jen on sám. Jediná chyba tohoto seriálu je, že má jen 13 dílů. 1.série: 100% - - - 2.série: 100%

Chata v horách (2012)

Zábavné, krvavé a hlavně originální! Skvělá parodie na průměrné vyvražďovací horory. Chvílemi lekavé, chvílemi vtipné, chvílemi strašidelné... a nečekaně překvapivý konec.