300: Bitva u Thermopyl (2006)

Pro mě tento film po stránce vizuální naprosto nepopsatelně vynikající..;) 300 bitva u Thermpophyl je jeden z mála remaků který se doopravdy povedl..a co je na filmu nejlepší? Pro mě jsou to jednoznačně hlášky postav..dávám 5* a věřím že je dám i dvojce..;)

Holky na tahu (2012)

Kdyby existoval stroj času, vrátil bych se do doby kdy jsem si s mojí přítelkyní kupoval lístky na tento film..a dal bych si obrovskou facku! Člověk by řekl že když napíšou u filmu že to je komedie tak se u toho zasmějete nebo u toho aspoň trochu vypnete, ale opak je pravdou.Holky na tahu sou spíše dramatický film který se snaží svoji dramatičnost schovat za komedii a z toho vznikne taková nemastná, neslaná patlanina.A hlavně co mi nejvíc vadí, je teď trend točit komedie typu rozlučka se svobodou, svědci nebo družicky něco zkazej a pak to celej film napravujou..například http://www.csfd.cz/film/298552-parmeni/ Sice tomu dávám 3* ale to je pouze za ženské obsazení. Aspoň bylo na co koukat..;)

Nezapomeň na mě (2010)

Tenhle film na mě neudělal dojem který jsem očekával..Ze začátku to bylo na mě moc romantický a a ke konci zase moc dramatický..Samozřejmě tady nechyběla ani scéna na konci kde každá dívka uroní aspoň dvě slzy..Dávám 2* za příběh a výslednou pointu a 1* navrch za krásnou Emili de Ravin..;)

Počátek (2010)

Dech beroucí film...Myšlenka tohoto filmu je velice originální a režiser se s ní popral na výbornou..Jediné co je škoda je konec(nemám rád otevřený konce u kterejch už nebude pokračovaní) každopádně za 5* a díky Chrisi..;)