Guys with Kids (2012) (seriál)

Už z názvu jsem si myslel že to bude o miminech a o tom jak se pokakávaj a jak se o ně ty tátove staraj atd...ale opak byl pravdou..Guys with kids je hodně vydařenej sitcom, zasmějete se u toho a ne jenom jednou a co se týče obsazení nemám si na co stěžovat..takže paráda..;) a jen tak dál..:D

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Kdyby v Hobitovi nehrál Gandalf, Gloom a Bilbo a nešlo by tam o prsten tak bych si myslel že to je úplně jinej film než pán prstenů..Naprosto jiný druh vyprávění příběhu, akce, a děj jel..a to světelnou rychlostí..Boje byli nádherně graficky doladěný a ta krajina no wow..:D Jediný co bych tomuhle filmu vitknul je hrozně pomalej záčátek a zpěv trpaslíků..;)

Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)

Nejvtipnější seriál co znám..:D Sympatičtí "herci" spousta holek, chlastu, drog a prostě všeho co tenhle seriál může nabídnout.. Moje nejoblíbenější postava: Randon Randell ;)

Vyměřený čas (2011)

Úžasnej nápad i obsazení..!! ale Andrew si s tim mohl víc pohrát..Kdyby to režiroval například Nolan, určitě by to mělo o * navíc..;)

Transformers 3 (2011)

Očekával jsem Akční film plnej střílení, výbuchů nějakej těch "hlášek" a spoustu oleje..:D a dostal jsem ho teda pořádnou kupu..;) Podle mě nejvíc akční díl z celé trilogie a jsem za to rád protože po zpackaný dvojce se člověk celkem obával aby nebyla trojka ještě horší(po stránce akční) Takže díky majku a těšim se na 4..;)

Kopačky (2008)

Já na tyhle filmy sice nejsem, ale nechal jsem se přemluvit přítelkyní, aby jsme to spolu zkoukli..Otráveně jsem přikívnul a psychicky se připravoval na 90 ďasu a utrpení,ale opak byl pravdou...Film byl super, já se u něho náramně nasmál a řekl bych že se mi možná líbil víc než přítelkyni..;)

Sin City - město hříchu (2005)

Nejlepší film který jsem za celý svůj život viděl..!! Mám rád filmy v tomto komiksovém zobrazení (černá,bíla,červená)..;) Hlavní postavy mě okamžitě vtáhly do děje a drželi mě v něm až do konce..jediné co mě na tom mrzí je to že jsem to neviděl v kině, to by byl zaručeně zažitek s velkým Z. Takže vřele doporučuju..;) P.S. nevím který z příběhu je ten nejlepší, ale pro mě to bude zaručené frajer Marv..;)

Ostrov (2005)

Úžasný film s vynikající zápletkou a výslednou pointou..;) Nemohl jsem uvěřit že to režíroval Bay potom co jsem viděl jeho Transformery a Mizery. Dávám palec nahoru Michalovi a ať točí víc takovejch filmů, ne jenom transformery(ikdyž ty mám rád) co umí mluvit a dva "radoby" drsný černý policajty(ty teda opravdu rád nemám)..;) takže 4* za příběh a 1* za krásnou Scarlett Johansson..;)

2 $ocky (2011) (seriál)

Jeden z mála seriálů ve kterém sou naplno využity vedlejší postavy..;) Miluju humor Max, oplzlý hlášky Olega, "blbku" Caroline, (ne)svéraznýho Hana, frajera Earla mimochodem chtěl bych ho mít za dědu..:D no a krásnou Sophie která je prostě sexy v každym věku a za každýho počasí..;) Dávám 5* za první serii za druhou pouze 4*..

Haló, tady Indie (2010) (seriál)

Pro mě byl tento seriál super překvapení..Minulé Vánoce nebylo v televizi na co koukat tak jsem přepnul na prima cool a tam jsem uviděl Halo, tady Indie a říkal jsem si co to je za blbost, ale postupem času jsem si seriál velice oblíbil a každý ráno jsem seděl u televize a nedočkavě jsem čekal až začne další díl.Mrzí mě, že má tenhle seriál jenom 1 řadu.Určitě by si zasloužila nejméně jednu další řadu..;) Nejoblíbenější postavy: Rajiv, Charlie, Gupta a Toňa