• Romantický

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Ještě ted z toho filmu popadám dech.Nevadila mi ani délka.Hltala jsem každý okamžik.Hrozně moc se mi líbily skutečnosti, které vyplouvali na povrch a pokažde jsem s nimi hledala souvislost v dílech Pána prstenu. Na konci je to šíleně napínavé a velice překvapivé..ikdyž vlastně celý film je jedno velké překvapení :) Nemůžu se dočkat dalších dílů.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Tohle je film na jedno použití.Poprvé pěkné, podruhé nuda.

Zápisník jedné lásky (2004)

O můj bože!Film je naprostá špička.Krásné, romantické..nemám slov.Miluju Rachem McAdams..zahrála to úžasně, stejně jako Ryan Gosling.Na tento film bych se nejraději koukala od rána do večera. Musím se ale přiznat, že jsem si i docela dost poplakala, hlavně na konci při té dojemné scéně, kdy ona si vzpoměla. Nejlepší romantický film všech dob!

On je fakt boží! (2008)

Od tohohle filmu jsem nečekala nic, ale musím přiznat, že jsem se docela i zasmála. Akorát hlavní hrdinka se mi vůbec nelíbila..ani to, že scény jsou přehnaný. A konec až přehnaně šťastný..bylo mi za to až trapně :DPřekvapil mě úžasný Aaron-Taylor Johnson- dvě hvězdičky dávám jenom kvůli němu,,no a tu jednu za to že jsem se zasmála.

Zná ji jako svý boty (2005)

Tohle není zrovna film, který by mě nadchnul.Je to hrozně zdlouhavé a nudné.Zápletka hodně laciná a konec známý už asi po 10 minutách filmu. Tohle je jedna z těch horších rolích Cameron Diaz..mám tu herečku jinak velice ráda...

Zrůda (2003)

Film se mi hodně líbil.Hlavně mě překvapilo, když jsem pak zjistila , že hlavní roli hraje úžasná Charlize Theron-ve filmu byla úplně k nepoznání.Je fakt, že skoro celou dobu jsem se na film koukala s odporem, protože některé scény jsou fakt pro silné žaludky, ale nadchlo mě zpracování.Palec hore;)

Vím, kdo mě zabil (2007)

Některé scény mi tam přišli úplně zbytěčné, celý děj filmu jsem totálně nechápala.Jako nápad dobrej ale velice špatně zpracováno.Lindsay Lohan se na roli nehodí-oparvu jí šlo se jen kroutit u tyče. Konec pokažený...čekala jsem od toho mnohem víc.