• Romantický

jOBS (2013)

Ve filmu bylo sice pár nesouvislostí, ale byla jsem z něj nadšená. Vtipné i dechberoucí scény a neuvěřitelný herecký výkon Ashtona Kutchera..

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Na tento film jsem se těšila, ale trochu mě zklamal. Hlavně ty přehnané scény, viz. scéna ve skleníku a před Clariným pokojem.. atd. No a ještě pak to incestní zjištění :-D ale akční scény celkem dobrý, herecké obsazení průměr. No a nakonec vše dopadlo dobře :-D

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Life isn't measured in minutes, but in moments... přesně tak je třeba brát tenhle dlouhý film, který je dost samoúčelný, ale zachraňují ho nezapomenutelné momenty.

Nespoutaný Django (2012)

Christopher Waltz byl prostě božííí!! ,,Dobrý den, já jsem doktor Schultz... hned první ta scéna mě hned dostala do kolen :-D

Přednosta stanice (1941)

Miluju filmy s Vlastem Burianem i s Jaroslavem Marvanem :)) u tohohle jsem se opravdu pobavila :)

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

Vezmeme tohle a tohle a povaříme a něco z toho vyleze :D přidejte tam trošku citrónu a když nemáte citrón tak tam dejte limetku a když nemáte ani limetku tak tam nedávejte nic :D aneb líp dokáže vařit i moje dvanáctiletá neteř :D

Zavolej! Vzestup a pád Heidi Fleissové (2004) (TV film)

Heidi Fleissová - kurvička, co vždycky tak šikovně našpulí rty :-D film je o tom jak do všeho tak lehce spadla - jak do drog, tak mezi slečny co si nechávají platit za různé služby. Postupem času se stane tou nejlepší a má všechno.. Vtipný, místama až absurdní, ale mě se to prostě líbilo.