Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 8 bodů
ivojiran
Ivo Jiráň
Třebíč, kraj Vysočina, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Animovaný
Drama
Akční
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Velká Británie
Česko
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Motýlek
(1973)
Ben Hur
(1959)
Kmotr
(1972)
Tenkrát na Západě
(1968)
Lovec jelenů
(1978)
Most přes řeku Kwai
(1957)
Amadeus
(1984)
Čistá duše
(2001)
Frigo na mašině
(1926)
Čelisti
(1975)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(12)
Lady Jane
sedlinno
Krouza
h4k
vocal
VeVenka
pavelherceg
christinekl
MrOttofon
MonikaRRR
DreadZone
Strahovak10
Časové pásmo bylo změněno