• Reality-TV

Slávik 2012 (2013) (pořad)

No tento rok to bolo náhodou veľmi pekné ..., :). Kozmonauti nesklamali, ocenenia boli ako-tak na mieste a pocta Mekyho ma dojala. Nadpriemerná televízna anketa, ktorá dostáva odo mňa ***.

Slunce, seno, slanina (2013) (pořad) odpad!

Každá krajina má televízie, ktoré vysielajú programy odpovedajúce inteligencii celej krajiny. V Rakúsku je najsledovanejší vedecký program, vo Veľkej Británii hudobné relácie. A u nás reality-show s úlohou vymytia mozgu a otupenia ho. Aj keď ako som spomenul program si zapína väčšina ľudí, ktorým sa ho už otupiť viac nedá. Ja som žiaľ zapol jednu časť tohto programu v pry-time a musím uznať, že som nikdy nebol so svojou líniou spokojný. Musíme konštatovať len jedno.. Televízie vyniť z inteligencie programov nemôžme. Bohužiaľ.. A ani 6% na ČSFD nepomôže... 2%. :D

SuperStar 2013 (2013) (pořad)

No tak ľudia, už dosť reality show!!! Naozaj ako máte možnosť vidieť podľa hodnotení ľudia tu už ďalšie SuperStar nechcú. Potrebujú krátky oddych od silného návalu reaility show. No stále to má sledovanosť a stále prichádzajú nové talentové šou a reality ... No toto prevedenie nestojí v podstate za nič - moderátori sú slabí, navyše až príliš sa Markíza a Nova snaží spraviť reality show a miesto kde zviditeľnia (resp. ukážu tmavú stránku) ľudí, ktorí sú mentálne chorí ... Jediné plus je tak akurát Habera, a Farna, ale celkovo sa mi táto SuperStar nepáči. No nechcem byť krutý :-), takže odo mňa krásne dve hviezdičky. BUĎTE RADI :).

Šmejdi (2013)

Milý vospolok kritický k tomuto dokumentu. Čo ste od tohto filmu čakali? Hororovú drámu, romantickú komédiu? Je to predsa dokument, v ňom nemôže byť zápletka, ani dramatický dej. To už máte naozaj tak obrovský averz proti snímkom z vašej rodnej krajiny? Podľa môjho názoru sa jednalo o naozaj veľmi prepracovaný, a kvalitný film z prirodzeného prostredia, ktorý ľuďom otvoril oči a tým pádom si splnil svoj cieľ "TENTO KOMENTÁR JE VENOVANÝ VŠETKÝM, KTORÝ ŠMEJDOV OHODNOTILI ODPADOM,"

Tennis Wall, The (2013)

Musím uznať, že napriek tomu, že bol film dobre natočený, napriek tomu, že milujem tenis a napriek tomu, že sa vo videu objavil aj slávny okamžik môjho najobľúbenejšieho športovca Rafaela Nadala tak to bola naozaj obrovská nuda. Koniec koncov celý film bol podľa mňa natočený z nudy. :)

The Crazy Ones (2013) (seriál)

Pilot : Musím uznať, že na tento seriál som sa už dosť dlho tešil a vkladal som doňho pomerne veľké nádeje, vzhľadom nato, že tohtoročné sitcomy sú naozaj podpriemerné. Robin Williams je naozaj perfektný herec, a tento sitkom je naozaj prínosom a myslím si, že mu to prospeje. zahrať si v niečom takomto pohotovom. No na to, že to malo 22 minút, to bolo ozajstné dlhočizné trápenie a nebyť fenomenálnej Kelly Clarkson možno by som to už v polovici celé vypol. Takto mám z toho pomerne dobrý dojem. Pozriem si aj druhú časť ;). 60% 2. časť : WTF??

Trophy Wife (2013) (seriál)

Pilot : Neviem či nie je trochu úbohé napísať to, ale jedná sa o určite jeden z najlepších sitcomov tohto roka (ak nie najlepší). Musím uznať, že na to, že som nič nečakal som dostal pomerne veľa - okrem naozaj zaujímavého takého svojského humoru aj vlastný štýl seriálu, nejedná sa o žiadnu kópiu, ale naozaj niečo originálne. Len škoda, že v seriáli je toľko ľudí, že sa v nich strácam. Pokiaľ viem tak vznikli zatiaľ len tri časti, takže na ďalšie časti to možno vidím. Hodnotiť budem potom. 60% 1. séria : 65%

Velký Gatsby (2013)

The Great Gatsby je jeden zo 100 romantických filmov, ktorý vás prinúti rozmýšľať. Ja som tento film vnímal oveľa viac ako drámu, a nakoniec sa to ukázalo ako správna voľba :). DiCaprio štandardne fenomenálny, scenár prekvapujúco geniálny, strih nečakane bezchybný. Úprimne zo všetkých tohtoročných filmov videných v kine som sa bavil asi najviac ;-)). 95%.

VyVolení - Dom Snov (2013) (pořad) odpad!

Ja som si naozaj pozrel jednu časť tejto reality show. A naozaj som zostal ešte peknú polhodinku zhnusený z toho čo nám momentálne ponúkajú televízie v hlavnom vysielacom čase. Naozaj ľutujem, aspoň doteraz v mojich očiach vtipného a "decentného" moderátora prezývaný Sajfa že sa dal na takúto blbosť. Museli by rozdávať veľké peniaze aby som ho robil.. No keď to ľudia sledujú, tak nech si to sledujú ja už nikdy..0%

Zataženo, občas trakaře 2 (2013)

Musím uznať, že prvotný dojem z filmu, ktorý sa volá Oblačno, miestami fašírky, nebol veľmi pozitívny, a to napriek všetkým pozitívnym ohlasom. No v momente keď zhasli svetlá v kinosále som na názov (úplne výstižný názov) hneď zabudol a vžil sa do síce prepracovaného, a dobrého - ale aj trochu nudného filmu. Napriek tomu, že mal film 95 minút som sa dosť nudil, a mal som pocit, že som bol v kine dve hodiny. Ale ako oddychovka skvelé.