• Reality-TV

Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (2003)

Naozaj chcete aby som to hodnotil?? To by bol ďalší odpad, a to by už nebolo solidárne, vzhľadom na snahu Angeliny pripraviť si "škaredú tváričku". :D Inak 5%.

Beyoncé: živě ve Wembley (2004) (koncert)

Beyoncé sa pomaly ale isto stáva kultovou speváčkou. Čo nová pieseň to nový hit, čo nový koncert to najsledovanejšia vec novinárov, čo nový album to ďalšia obľúbená platňa. Koncert bol zvládnutý bravúrne, ale osobne fakt netuším ako ho zhodnotiť. No namiesto hviezdičiek má táto speváčka môj obdiv.

Horúca krv (2012) (seriál)

Horúca krv je úplne typický slovenský seriál. Už otrepaná zápletka, v podstate herecké výkony (česť výnimkám) nestoja za veľa a nevýrazné prevedenie. Čo sa týka romantickej stránky seriálu je to prvé +, tieto scény sú nahraté dobre - a v podstate tam nie sú takmer žiadne chyby. Neodpustím si, ale pridám ešte jednu vec, ktorá mi strašne vadí! Seriál sa snaží byť akčný a vôbec mu to nevychádza, len ho to viac strápňuje ... Ako patriot radšej nehodnotím, lebo by to bolo určite niečo okolo jednej hviezdičky. Prvé časti: 15% Btw, súhlasím s T2, Gabriela si zaslúžila väčšiu rolu, v Horúcej krvi aj napriek bezvýznamnej úlohe patrila k najlepším.