Horúca krv

Slovensko, 2012, 60 min

O šťastie treba bojovať! Horkokrvnosť však nie je vždy namieste!   Stratiť česť je veľmi jednoduché. Navrátiť ju - to chce odvahu i odhodlanie. Prísť o dôveru môžete v jednom okamihu. Opäť ju vybudovať trvá niekedy celý život. A aj tú najväčšiu lásku je možné zničiť. Ale získať ju späť, navzdory okolnostiam chce vieru, rozum i cit. Najťažšie je však odpustiť tým, ktorých milujeme...
Neshakespearovský príbeh dvoch rodín z prostredia súčasného vidieka, kde tragická udalosť zmení životy všetkých a oberie o česť jedného z nich. Priateľstvo a láska sa mení na nenávisť a odsúdenie, boj o stratenú česť a na zápas s osudom. (oficiální text distributora)

Zombiepod

Zozačiatku vyzerajúce ako KONEČNE slušný slovenský seriál, no na "prekvapenie" zasa ďalšia tupá telenovela, ktorá je tak katastrofálne napísaná, až mi vlasy stáli dupkom. Premiérový diel ukázal kriminálnu zápletku, od ktorej sa zvyšok seriálu bude (pravdepodobne) odvíjať, no aby niekto napísal do scenára niečo takéto, ešte k tomu bez najmenšieho pokusu o prečítanie si justičného zákonníka vopred, čo má za následok katastrofálne deravý "krimi" dej obohatený tonami romantických klišé, drístov a ešte k tomu aj nešikovných hercov, ďakujeme pekne. Áno, ďakujeme za ďalšiu zbytočnú výplň večerného týždňového programu, kedy si radšej otvoríme knihy, prípadne prepneme na nejaký dokumentárny kanál. ()

tommy187

Horúca krv je úplne typický slovenský seriál. Už otrepaná zápletka, v podstate herecké výkony (česť výnimkám) nestoja za veľa a nevýrazné prevedenie. Čo sa týka romantickej stránky seriálu je to prvé +, tieto scény sú nahraté dobre - a v podstate tam nie sú takmer žiadne chyby. Neodpustím si, ale pridám ešte jednu vec, ktorá mi strašne vadí! Seriál sa snaží byť akčný a vôbec mu to nevychádza, len ho to viac strápňuje ... Ako patriot radšej nehodnotím, lebo by to bolo určite niečo okolo jednej hviezdičky. Prvé časti: 15% Btw, súhlasím s T2, Gabriela si zaslúžila väčšiu rolu, v Horúcej krvi aj napriek bezvýznamnej úlohe patrila k najlepším. ()

marlon

Dvaja týpkovia vojdu do krčmy. Bez slova objednajú fľašu Borovičky a mĺčky ju aj stiahnu. Bez slova objednajú ďalšiu fľašu Borovičky a znova ju v tichosti zlikviduju. To isté sa opakuje aj pri tretej a štvrtej. Keď dopijajú piatu, konečne sa jeden ozve: "Ta tota Borovička baaaaarz dobra". A druhý mu na to: "Ta si sem došiel pit, abo debatovat?" Tomu L. Latinakovi to setsakramentsky sadlo :-) ()

Marina111

Zhliadla som síce len pár dielov, ale musím podotknúť, že tento seriál ma milo prekvapil. Konečne dej, spád, zápletka - a i nejaký tí sympatickí hrdinovia, ktorým sa dá i držať palce. Bod pre tvorcov. Horšie je to už s odkazmi na iné kultúry - ranče, kovbojské klobúky, argentínska telenovelovosť celého projektu ... Určite je však tento projekt lešpí ako Ordinácia, Panelák a všetko podobné, čo sa v posledných rokoch u nás vydáva za seriály, dohromady. DODATOK: odvolávam. Stále lepší ako Ordinácia a Panelák, no natiahnutý a preafektovaný projekt ()

anderson odpad!

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 21.8.2012, pôvodný televízny seriál - Mello si užíva slobodu v Belize, opitá štetka Rezešová opäť zabila autom nevinných ľudí, korupcia prežíva konjunktúru a Markíza nám servíruje ďalší primitívny výplach ordinačného typu. Toť obraz dnešných všedných dní v slovenskom banánistane. (22.8.2012) ()

• Počas nakrúcania scény s koňom sa Jozefovi Vajdovi stala nehoda. Pri tom, ako padal z koňa priamo na hlavu, si ale zachoval duchaprítomnosť a dal sa do kotúľa, čím zabránil nešťastiu. Situáciu okomentoval slovami: „Pred desiatkami rokov som už podobne spadol. Vtedy mi môj tréner povedal: „Sadni si hneď na koňa, lebo sa na neho už nikdy nevrátiš!“, a tejto rady som sa držal aj teraz“. (AdamesWWE)
  • V epizóde s názvom “Domov“ nakladá Lucia na fúrik tri balíky slamy, avšak v nasledujúcich záberoch sa ich počet zmení na dva a opäť na tri. (Johnny.ARN)