The Blackwell Ghost (2017)

Zo 60 minút, 40 je venovaných preparacie a skepticismu aurora "dokumentu". Tých 20 keď už sa niečo deje je predvídateľných ( vŕzganie schodov, dvere sa sami otvárajú a podobné cliché co nájdeme v každom FF filme). Film je dostupný na Amazon Prime Video.

Hell House LLC (2015)

5 za tempo , keď sa to rozbehlo nebolo možné to zastaviť. Celkovo to nebolo nič revolučné ale všetko do seba pekne zapadlo.

Fubar (2002)

Trailer Park Boys meets This is Spinal Tap. Bohužiaľ bez silného scenáru a viacmenej bez príbehu. Film má pár vtipných chvíľ ale bohužiaľ 80minut bolo dlhých.

We Make Movies (2016)

Film je dostupný na Amazon Prime Video.

People Just Do Nothing (2014) (seriál)

Chabbudy G aka the Mayor of Hounslow, aka the Brown Casanova , aka Alan Brown Sugar... Totálna paródia na všetkých v Anglicku. Jebli rapperi čo len hulia , pakistanski typci čo ti všetko vybavia , poliaci , hlúpe anglické ženy ktoré sa obliekajú a vyzerajú rovnako po celom ostrove, mixed raced kids atd atd. Kto žije v UK to pochopí a bude sa na tom smiať

Kenny (2006)

Krásny "feel good" film . To že človek nesedí v kancelárii a neobkolpuje sa pičovinami ktoré si môže kúpiť nám kenny ukázal že spokojnosť pochádza zvnútra a nie čo nás obklopuje .. anyway.. "waccy tobbaccy and disco biscuits " krásne natočený film o jednoduchom chlapíkovi ktorý narába čo najlepšie s tým čo mu život nadelil.

Lake Mungo (2008)

Treba do piče zoomovat na obrázky hodinu a pol