Zaklínač - Začátek konce (2019) (epizoda)

Úplnej propadák to není, ale je to takový divný. Výprava stojí za vyliž zadek a všude samí negři. Jezdce v hořící Cintře uvedla naprosto impotentní scéna, přičemž v předloze to je popsaný perfektně.. hm.

Rambo: Poslední krev (2019) odpad!

Kromě patetický zápletky a keců jsou i akční scény naprosto jalový. Navíc to teda nemá žádnou atmosféru.

Joker (2019)

Na rozdíl od jiných komixových zhovadilostí se tohle dá považovat za film. Davy levicové lůzy jsou na konci značně nepřesvědčivý, asi něco jako NPC ve hrách máchající rukama.

Řím (2005) (seriál)

I přes zajímavé postavy, značnou neotřelost a i slušnou scénáristickou práci (dějová posloupnost, detaily) to postupně sklouzává do šedi a nudy. Celé to působí klaustrofobním dojmem jednak díky divným kulisám a kameře a druhak, že to vypadá, že dějiny Říma ovlivňovalo jen pár postav, které se neustále potkávají v čímdál více nesmyslných situacích.

The Mandalorian - Kapitola 4: Útočiště (2019) (epizoda) odpad!

Tenhle seriál by mohl sloužit ve filmových školách za vzor jak to nedělat :) Aneb herci z papundeklových pohádek v papundeklových kulisách s retardovaným scénářem. Žena se akčně prodírá davem dvou lidí (3x střih), aby zachránila své dítě před zlými piráty, kteří přišli ukrást modrý raky. Dokonalý :D Dále přichází originální záběr z hospody ve kterém nesmí chybět žena s chapadlama místo uší aneb když máme kompars o deseti lidech a jednu maskérku. Nechybí ani Alzák, kterému do celkové otravnosti chybí už jen Tůmův hlas. Dal jsem asi 8 minut, jsem hrdina :)

Halt and Catch Fire - PC Rebelové (2014) (seriál)

Největší slabinou je fiktivní dějová linie. Nějak nechápu proč, když tu je hromada skvělých příběhů, které se opravdu v počítačovém průmyslu stali. V závěsu pak nastupují papírově trapné postavy typu přemoudřelá studentka (protože IT bylo vždycky o ženských..) a IT guru Jára atd.