Vanilkové nebe (2001)

Nemůžu napsat nic jiného, než jen že skvělý film.Nevěděla jsem co mám od toho čekat a konec byl super. :-) Tam mi to navýšilo o hvězdičku.A přesně vím, jakou možnost bych zvolila.

Ten den přijde (2016)

Musím říct, že tenhle film mě opravdu dojal, kluci byli perfektní a chvílemi mi jich bylo hodně líto.Ředitele ústavu bych musela vynést v zubech, za to co dělal a jak to vedl, protože na to bych nervy rozhodně neměla.Na film se mi dívalo dobře, s napětím a hlavně, že to nějak slušně dopadne.Hold moje oblíbené Dánsko opět nezklamalo.

Ptáčátko (2016)

Velice roztomilé a vtipné zároveň. Malé ptáčatko se o sebe musí naučit postarat. Hold, už si musí zobáček naplnit sám.

Na Hromnice o den více (1993)

Jednoduše hezký a vtipný příběh, nemá chybu.Miluji časové smyčky.

Pád do ticha (2003)

Velice obdivuhodné.Někdy je hold třeba i pro záchranu vlastního života nevzdávat se a určit si jasné cíle.

Volání netvora: Příběh života (2016)

Jak já miluji ty příběhy o imaginárním světě, světě plných dobra i zla, bytostí ...Starý strom, který vypráví tři příběhy z nichž plyne ponaučení, musím říct ...že prvně jsem si říkala, že by ty příběhy nemusely být zrovna animované, ale pak jsem jim přišla celkem na chuť.Je zde určitě plno myšlenek.Pro mě určitě příjemné překvapení, těšila jsem se a vyplatilo se.

Modrá posedlost (2011)

Jednoduše úchvatná modrá posedlost.Nádherný ledovec.

Příchozí (2016)

Pro mě nejlepší Sci-Fi, které jsem prozatím viděla.Opravdu topka.

Převrat (2015)

Po delší době jsem viděla něco opravdu dobrého, co mě udrželo v pozoru po celou dobu.Navíc dva mí oblíbení herci Brosnan a Owen.

Vyšší princip (1960)

Opravdu silný příběh.Jeden z nejlepších filmů na tohle téma.