• Thriller

Případ: Ponorka (2020) (seriál)

Ve zprávách si přečtete vždy jen stručnou zprávu o tom co se stalo,kdo to udělal a případně že někoho odsoudili.Ale nikdy by mě nenapadlo,že je až tak těžké a složité někomu dokázat vinu.Demokracie je v severských zemích tak obrovská,že i případnému pachateli trestného činu,který se jeví zcela jasným pachatelem musí policie dokázat vinu na 100 procent.Sledování takové cesty složitého vyšetřování, které jistě stálo nemalé peníze a usílí bylo pro mě velmi zajímavé.

Půjčovna masa - Série 2 (2020) (série)

Druhá série jakoby neměla šťávu,najednou se děj začal táhnout a nepřinášel nic nového. Škoda.

Ratchedová (2020) (seriál)

Mám prostě ráda tento styl vyprávění a vše kolem něj.Hororové ladění a klidné vyprávění s překvapujícími momenty,které vůbec nečekáte.Těším se a to moc na druhou řadu.

Rovnodennost (2020) (seriál)

Mysteriózní seriály mám ráda právě pro jejich nezvyklá vyústění. Což je asi správné,protože čekat vysvětlení se vším všudy není u tohoto druhu na místě. Po ukončení pak ráda přemýšlím proč,nač a jestli vůbec...

Sekerka - Mangrove (2020) (epizoda)

Citlivost tématu,který je stále živý ačkoli se zdá jakoby časově vzdálený.Skutečný příběh vyprávěný s vervou někdy až přílišnou,která prozrazuje ,že režie nemá dostatečný odstup či nadhled na danou věcí což vyprávění škodí.

Sestra (2020) (seriál)

Vina a trest.Do některých situací nás život zatáhne aniž jsme se nějak provinili.Dovedu si představit,že je to možné.Trochu mi lezla na nervy manželka hlavní postavy a to dost.Pro mě zvláštní chování,ale možná jsem divná já.

Sladký domove! - Série 1 (2020) (série)

Touha,která mění lidi v monstra. Nevíme jaká touha špatná,nebo krásná touha. Nevím zda se dají touhy rozlišovat jednoznačně. Asi nedají. Jasné jsou jen ty,které chtějí někoho připravit o život,ale těch snad nebude úplně nejvíc. Přesto se dál lidi nekontrolovaně mění. Nejspíš je špatně už existence lidí jako takových. Jejich existence se totiž neubírá k lepším zítřkům jak by napsali svého času komunisté(naštěstí jsou pryč),ale právě naopak. Během deseti dílů si zvyknete na emoční projevy této rasy a budete se o ně bát.

Sviňa (2020)

Možná by bylo lepší točit takové příběhy,které se nápadně podobají nedávným skutečným událostem s větším odstupem času.Pak by bylo možné podívat se na věci realističtěji.Věřím, že,naši bratři jsou teď plní emocí a hlavně hnusu z událostí,které nedávno otřásla všemi lidmi.

Šarlatán (2020)

Člověk potřebuje naději a ubezpečení pomoci.Bylinky jsou berličkou a používaly je naši předkové.Jsou dodnes součástí téměř všech léků.Ale lidí,kteří vám dokážou dát naději a vzbudit tak naše uzdravení zevnitř je málo.Chybí pořád.Medicína dnes umí udržovat při životě ,ale né vždy vyléčit.

Temné lesy (2020) (seriál)

Opět téma rodič-dítě. Vcelku zajímavé,ale trochu zdlouhavé. Občas málo napětí,gradace až v posledních dvou dílech a mezitím hluchá místa.