• Thriller

White Lines (2020) (seriál)

Hodnotím hlavně nádhernou přírodu,pláže,teplo no mňam. Když venku neustále fičí studený vítr je to moc a moc příjemné. k tomu trochu sexu a hezký vyhazovač. Ale ten zbytek no nevím. Jednání některých postav, jejich reakce a postoje jsou velmi podivné a tak bych někdy nebyla daleko jim ublížit.

Zámek a klíč - Série 1 (2020) (série)

Mám ráda nové náměty,které jsou neokoukané a zajímavé. V první řadě vše splněno a nebylo ani tolik scének se známým americkým sloganem: Pojďme si promluvit.

Zdravotník (2020)

Pobavila jsem se a to jsem měla ten večer v úmyslu.Navíc pohledný herec,který sice svou rolí není moc sympatický,ale přsto příjemný na pohled.

Země nomádů (2020)

Myslím si ,že touha od všeho odejít je skoro v každém jedinci.Často nežijeme životy ,které bychom si přáli a jen setrváváme .Najít odvahu žít po svém,ale dokážou jen silní jedinci.Klobouk dolů.

Zpráva (2020)

Chceme-li posuzovat jednotlivé části filmu pak zjistíme,že záměr nebyl ukazovat scény příliš naturalisticky,Bylo dle mého názoru záměrem nechat na divákovi,aby si představil jakých hrůz se nacismus dopouštěl a ne ho znechucovat.Film má být totiž hlavně mementem a zároveň upozorněním jak křehká je hranice oddělující lidstvo k znovunastolení nacionalistické zlovůle.Že je třeba být stále na pozoru!

Zrádci (2020) (seriál)

Zvláštní styl vyprávění,kamera,která nelichotí obličeji.Ale přesto a právě proto zajímavé a odlišné.

Žáci Midasovi (2020) (seriál)

Říká se,že každý člověk je úplatný,jen cena je rozdílná. Možná ano,nevím. Ještě jsem se do takové situace nedostala. A cenou samozřejmě nemusí být jen peníze. V tu chvíli se dostáváme opravdu do situací,které jsou pro nás životně důležité a v tu chvíli jsme slabí a podlehneme. Nikoho nesoudím. Všichni bychom chtěli být čestní...

Amík (2019) (seriál)

Trochu ve stylu mexické telenovely, pravda trochu drsnější. Herecké výkony mizerné,zvláště hlavní mužská postava je tak nečitelná,že nechápete její kroky a záměry. Zcela čitelní jsou jen policisté rozdělení na berou a neberou.

Amnestie (2019)

Plně chápu Václava Havla a jeho amnestii.Byl ve svém srdci lidsky naivní a to já jsem taky.Ostatně dobré úmysly jsou téměř vždy provázeny nějakým nezdarem.Budu na něj vzpomínat vždy v dobrém a s vděčností jakou neocenitelnou službu nám udělal svým čistým jménem v celém světě.

Anna (2019)

Zábavná hra špionů plná zvratů a napětí.A hlavně můj oblíbený Cillian Murphy a úžasná Helen Mirren.