• Thriller

Anděl Páně 2 (2016)

Nevstoupíš dvakrát do téže řeky! No já vím, je to otřepané rčení! Ale jelikož jsem se ten den přejedla a můj mozek stejně nevnímal,tak by bylo škoda sledovat něco hodnotnějšího.Amen.

Anthropoid (2016)

Tak poprvé jsem zažila pocit hrdosti a radosti,že se někdo zajímal o naše dějiny.Hrozně mě to dojímalo.První polovina filmu trochu nejistá,ale ta druhá je přímo úžasná!!

Bohové Egypta (2016)

Jdu na fantasy a nic jiného nečekám.Taky jsem zvědavá jak Nikolaj Coster Waldau zhubnul.Ale překvapí mě táhnoucí se děj.Trochu se nudím.Probere mě Geoffrey Rush,ale jen na chvilku.Škoda.Začínalo to tak slibně.

Český žurnál - V nejlepším zájmu dítěte (2016) (epizoda)

Nejdřív jsem se musela uklidnit , protože není dobré vyjadřovat své myšlenky v takovém rozpoložení.Teď už nejsem vzteklá,ale je mi smutno,moc smutno.Jsme savci a tudíž každé mládě musí mít v rámci správného vývoje jednu osobu(je to jedno kdo to bude)která tu bude jen pro něj.V přírodě takové mládě savce zahyne.Nemusí o něj pečovat jenom jeho vlastní matka,klidně i zvíře jiného druhu,ale pokud by bylo v nějakém zařízení,kde se střídá pečující osoba ,tak nepřežije. Často mládě zvířete (savce)odchová i člověk,ale opět musí vytvořit tu počáteční pevnou vazbu.U zvířat to tedy příroda zařídila nekompromisně,ale člověk,který je ze všech savců nejbezbranější vymyslel ve své zrůdnosti kojenecké ústavy. A co je nejhorší , nehodlá se jich vzdát.Ačkoliv i ministryně sociálních věcí má na věc(jak sama tvrdí) ten správný názor,tak se nic neděje.Dál budou vyrůstat jedinci,kteří budou mít v dospělosti problémy se svými vztahy k lidem i k okolí,jen proto,že někteří jedinci v tomto státě brání sobecky své posty.FUJ

Hnědá rodina (2016) (seriál)

Vtipné a zábavné. Dobře jsem se bavila. Malá Lara byla velmi přirozená a sladká k sežrání.

Hotel Sacher (2016) (TV film)

Mám ráda dobové filmy,ale tento byl nějak zvláště nedobový.Nemyslím tím kostýmy,nábytek,kočáry,ale chování lidí bylo jaksi příliš dnešní.Škoda.A to jsem zkousla německé herce.No,ale když ten leden je tak depresívní.Stejně mi nakonec zvedne náladu dobrý horor.No ale kde vzít a nekrást.

Já, Mattoni (2016) (seriál)

To čeho pan Mattoni dosáhl jako byznysmen je vcelku dohledatelné,ale mě obvykle zajímá jaký život vedli lidé,kteří byli navenek úspěšní.Proto u mě spokojenost.

Jedna noc (2016) (seriál)

Vždycky mě fascinuje příběh ,který nemá běžný a předem odhalitelný scénář.Taky postavy,které nejsou prvoplánově kladné,nebo záporné.Naopak složitost,která je jako sám život.Pro mě úžasné.