• Thriller

Ploty (2016)

Je nutné se do snímku ponořit a vnímat jako celek,přesto,že jednotlivé scény jsou excelentní.Není to film na večer,kdy máte náladu na nic a jste moc unaveni.Nejspíše vás délka uspí.V opačném případě a to byl můj případ si odnesete pocit sounáležitosti s těmito lidmi a jejich zdánlivě obyčejnými životy.

Polednice (2016)

Tíživá atmosféra horkého léta,které je nezvladatelná.Trvá dlouho a podepisuje se na pocitech ženy ,která není vyrovnaná se svým životem ,který ji častuje ranami.Situace se neřeší,naopak se komplikuje a hrotí.Lidská psychika pak dokáže neuvěřitelné věci.Velmi přesvědčivé mysteriózní drama s prvky hororu postavené na vizuální a hudební stránce.

Poslední rodina (2016)

Ihned jsem se podívala na obrazy Zdzislawa Beksiňského a je to zajímavý a neotřelý zážitek. V šedi panelového sídliště se zrodí fantazie,kterou člověk dokáže přenést do formy srozumitelnosti.

Případ Kettering (2016) (seriál)

Závěr jsem úplně nepochopila a to nejsem z těch,kteří potřebují všechno dopodrobna vysvětlit.Ale to by mi tak nevadilo,protože si ráda vytvářím své vlastní teorie.Spíše pro mne bylo zdlouhavé celé pojetí ač záběry na přírodu byly okouzlující.

Pustina (2016) (seriál)

Už dlouho přemýšlím co napsat a to už samo o sobě je známka toho,že jsem nadšená.Ono už je vlastně všechno co bych chtěla napsat vyjádřeno v ostatních komentářích takže bych se jen opakovala.Prostě pro mne lahůdka.

Rocco (2016)

Pro mě velmi působivá,otevřená zpověď člověka,který vnitřně bojuje sám se sebou.Dětství ovlivněné silně katolickou výchovou ,dominantní matkou versus vrozená silná touha po sexu.Zatím není vítěze,ačkoliv se zdá ,že s přibývajícím věkem se vrací vzpomínky z dětství silněji.Každý z nás je výchovou poznamenán ať už v dobrém ,či zlém.

Římská říše - Commodus: Krvavá vláda (2016) (série)

A opět jsme u dětství,které utvoří osobnost a jelikož tatínek jako velký vojevůdce nemohl stíhat vše tak následná budoucnost se otcově nepodobá ani náhodou. Je třeba vymyslet čím se ukázat a to se často zvrhne.

Sorjonen - Série 1 (2016) (série)

Severský styl, ale trochu občas chybí logika, trochu moc rozvláčnosti,prostě už jsem viděla lepší ! Přesto mé vysoké hodnocení ovlivnila seversky zvláštní hlavní postava. A taky ,že děj je nepředvídatelný.

Spojenci (2016)

Dobrá a vkusná zábava,ale jinak nic vyjímečného.Oku lahodící tělíčko Brada Pitta,který je dle mého názoru roli málo oddán.Pro mě je nějak zdrženlivě vášnivý.Jako by řekl Miloš Forman,nevěřím mu to.

Stranger Things - Season 1 (2016) (série)

Osmdesátky bez mobilních telefonů a jiných technických vymožeností,kterými oplývá tato doba.Pustila jsem si tento seriál v dobře zvolenou dobu,kdy už nevidím světlo na konci tunelu .Krásné příjemné odreagování.Jsem zvědavá na druhou řadu.