Filmový dokument ROCCO sleduje životní příběh stejnojmenného slavného italského porno herce Rocca Siffrediho. Odhaluje mnohé z jeho bohaté kariéry stejně jako rozebírá hercovo nedávné rozhodnutí opustit porno byznys nadobro. Rocco Siffredi znamená pro pornografii to, co Mike Tyson pro box nebo Mick Jagger pro rock´n´roll: je žijící legendou. Siffrediho přezdívka „italský hřebec" jej dokonale vystihuje – ve své přes 30 let dlouhé kariéře natočil přes 1 500 filmů. Jeho matka chtěla, aby se stal knězem, on však svůj život zasvětil jinému bohu: chtíči. Siffredi se ve velmi otevřeném dokumentu doslova obnažuje a mluví o všem, i když to někdy znamená zboření vlastního mýtu. Ve snímku odkrývá svůj příběh, začátky, kariéru, manželku, děti... a konečně i něco, co navždy změní divákům pohled na jednoho z nejslavnějších porno herců všech dob... (Bohemia MP)

Riddick77

Zoufale přestylizované, zbytečně přearanžované a plné neautentických pseudo-doku momentů. Potenciál veliký, asi jako Roccův *****, leč tvůrci to nepojali jako osobitou zpověď a sebereflexi, ale jako rádoby emotivni a srdcervoucí promo. Ale sežrat by jim to mohl jen naivní bambula, co si vážně myslí, že Rocco po tomhle divadle vážně ukončí "kariéru". Pět penisů z 10! ()

Timak

Zpověď jednoho starého chlápka, co potřebuje rozhřešení. Podle mě, to je hodně dobře natočený příběh. Zajímavá sonda do tohoto zákoutí lidských duší a chtíče. Člověk si uvědomí, že to opravdu není zase taková legrace, jak to vypadá a že tenhle chlápek je v podstatě chodící sloní chobot. Já mu to věřím - všechno, ale je z toho trochu cítit ta "filmovost". Arnold to měl zmáknuté přece jen trochu lépe - vcelku podobná záležitost. Chovám hluboký respekt k jeho ženě a jeho synům. ()

KoRner

Popravde, čakal som viac. Film nemá žiadnu schému a na začiatku vidíme Spieglera ako starého kamoša, avšak v druhej polovici sa s nim zoznamujú. Ďalej nám predstavuje Rocca ako ultraprasiaka, na druhej strane ako dobrého manžela a otca, zatiaľ čo manželku podvádzal aj mimo svojich filmov a synovia, pravdepodobne donútení vystupovať vo filme čítajú svoje výroky z vopred napísaných papierikov. Inak to má pár vtipných scén, Rocco je rodený šoumen a ľuďom, ktorí nikdy nevideli jeho "behind the scenes" možno dá nejaké zaujímavé informácie o pornobiznise. ()

GigaPudding

Není to dokument, ale reklama na Rocca, která mimo jiné příhodně vynechává, že je nechvalně proslulý svým úplným nedostatkem sebekontroly a špatným zacházením s holkama, co s ním pracujou. A taky je to celý nahraný jak hrom. "Drama" na parkovišti bylo falešnější, než prsa Lisy Ann. Není to film o Roccovi, ale film o tom, co si Rocco myslí o Roccovi s pečlivě vybranou partou přikyvovačů. A k tomu všemu se to navíc bere smrtelně vážně v některých bizarních "hlubokomyslných" scénkách. Neříkám, že Rocco je nějakej superpadouch, ale tohle není ani poctivý a upřímný ani informačně přínosný dokument o Roccovi. ()

sheen

Rocco jako otec, legenda a otrok chtíče. Na můj vkus jsou Roccovi filmy trošku hard, rough tematice moc neholduji ale tento snímek jsem si nemohl nechat ujít. Výborně vykresluje Rocca v několika výše zmiňovaných rolích a ukazuje odvrácenou stranu tohoto businessu. Co vše mu to vzalo a jak za to zaplatil. Vizuálně a hudebně velmi působivé. Vzhledem k Roccově tvorbě mne mile překvapilo, že to bylo pojato hodně softově. [Bio Oko] ()

• Celosvětová premiéra proběhla 5. září 2016 na Benátském filmovém festivalu. (BMW12)
  • Natáčelo se v USA, Itálii a Maďarsku. (BMW12)