Ali (2001)

Podla mna lepsie natocena autobiografia neexistuje. Ali Bumaya!!!

Ant-Man (2015)

Kauza ant man, som mal pocit pri porzerani že ten film nekonečný a to som sa venoval popri nom jedení, facebooku aktívne emailom a film nie a nie končiť. Nemusel som sa ank sústrediť a vedel som o čom bude a aký bude koniec. Ok pochopím keď niekto vytvorí komiks ant man a zmenšomvacom obleku ktorý prenikne všade a ovláda mravce a muchy, pochopím keď niekto zájde na taký film z nudy do kina ale nikdy nepochopím keď niekto schváli toľko financii do takého gyčového filmu s davno predvidaným a opakovaným dejom.. Otras

Black Panther (2018)

Ked som videl trailer som sa nesmierne tešil na nadupanú marvelovku nuž tomu tak nebolo. Panter mi pripadal ako keby vôbec nebol z dielne Marvelu. Vo filmu viac riešia rasové otázky ako samotneho zaporáka a problém, ktorý bol tiež odmalička motivaný tým všetkým zlom čo prežili jeho predkovia. Nehovoriac o tom že cely dej bol potiahnuty za vlasy asi prvých 90 minút sa nevedelo o čo vlastne a kto je záporák. Prvého Zaporaka zabil tak skoro a jednoducho že nestihol ani ukazať čoho je vsetkého schopny ani vobec nevytrápil hlavneho hrdinu popritom ho cierny panter (otec) nahána 30rokov 😄Málo akčných scén, veľa zbytočných dialogov, vedkina (panterova sestra) skopirovana od Iana Flaminga z bondoviek oni postavu Q. A ten romanticky koniec, OMG Really? Čierny panter neni thor, ani iron man ani capitan america takže na pantera sa skoro zabudne.

Blesk (2011)

Statham už bere každú rolu zrejme čo mu ponúkajú a stále ten istý statham stále tá istá rola hlavného hrdinu čo bije všetkých zaradom. Nudné, otrepané...

Bojovník (2015)

Nechápem čo je na tom filme také waw pre niektorych. Od prvej chvíle som vedel čo bude a ako nakoniec film skončí. Podobné scenáre boli tu mnohokrát už pred tým. A Curtis Jackson otras výkon nemá čo hľadať v takom filme.

Crazy Joe (2013)

Ten istý nudný statham stále s otrepanou roľou.

Deadpool (2016)

Pri všetkých tých pozitívnych momentoch som sa dnes vybral do kina stym ze to bude riadna pecka. Po prvej scéne som v aute a s rátaním guliek som zapochyboval hodnoteniach týchto filmu a začal som uvažovať ze je to len nafúknutý americký blockbuster. No po tom ako začal stupeň akcie vo filme začal klesať a počet slov za jednu minútu presiahol min 1000 tak som si povedal to nie je nic premna a nic pre moje očakávania. Je to komiksovy blockbuster plný humorných hlasok v podaní od Ryana Reynodldsa, na môj vkus malo akcie a pod moje očakávania po tých všetkých pozityvnych momentoch. Temnemu ritierovi nesiaha na po paty :)

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Dokonalé z toho pohľadu že stačí iba pozerať ani nemyslieť v tom filme a všetko dokonale pochopíš. Naj keď nastupuje Chuck Norris som sa pobavil že jak sa zo seba robí maskota. Plno akčný film so všetkým čo k akčnému filmu patrí nič viac nič menej.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Trapošina nacpať všetých hrdinov do jedného filmu po treí krát najhoršie natom je že ľudia sa zatým bláznia. Humus