Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Herci docela hrají. Téma že se zblázní 45-letá úspěšná žena a chce první dítě je žádané. Zamontujeme do toho homosexuály, a mladšího partnera. To je také takové moderní. Nazdobíme to stylovým interiérem, zajímavou hudbou, kluby. Ale je to takové mělké, předvídatelné a klouže to po povrchu. Taková televizní komedie kterou útrpně shlédnete a pak zapomenete. Zanechá to pouze pachuť na jazyku ze ztraceného času. Slabé 3.

Paterson (2016)

Nevím. To je nové sexy slovo. Kdyby to nenatočil Jarmusch řekl bych že je to nuda. Óda na nudu. Krásně popsaná monotónnost běžného života. Řidič autobusu, žena z domácnosti, parta z baru, raper z veřejné prádelny všichni mají umělecké vzněty a něco tvoří. Věříte tomu?

Vetřelec: Covenant (2017)

Z kosmonautů co si bohémsky sundavají skafandry na neznámé planetě posléze lezou příšerky. Všichni se tomu diví. To už tu bylo. Vymyslete si něco nového.

Branky, body, kokoti (2018) (pořad) odpad!

Feministická knihovnička zrcadla kultury. Tereza Dočkalová proč ten fanatický nenávistný projev? Pitomio, kokoti, prasák ... Nejsme jako oni? Varujme se politické korektnosti jinak skončíme jako v USA. Zbraň v rukách neomarxistů s kterou můžete útočit na každého kdo se vám znelíbí. I když se to tváří ušlechtile. Před 30 lety mě někdo obtěžoval, nevím kdy, nevím kde, ale bylo to hrozné.

Warrior (2011)

Tak nepravděpodobné, že tomu nemůže nikdo věřit. Herecké výkony a prostředí dobré.

War Machine (2017)

Začátek je nenáročná psina. Brad evidentně nemá rád lampasáky. Svého generála hraje jako Chaplin Hitlera. Miluji filmy kde americká reprezentace a armáda jsou za hlupáky. Inspekční cesta generála po Afghánistánu připomínala svoji tragikomičností články Terezy Spencerové. Proč podporujeme pěstování heroinu? Protože Kongres nedovolí pěstování bavlny z důvodu konkurence americkým farmářům. Heroin je OK. Ten američtí farmáři nepěstují. 10 - 2 = 20. Neříkej mi Dick! Říkej mi Richard! Brad je jedním z nejlepších komiků. Vážné role by už neměl vůbec hrát. Je ho na ně škoda. Také je skvělý 7 mílový běh ranní Paříží. Od návštěvy Evropy je to roztahané. Poslední třetina funguje jako nejsilnější protiválečný film. Už chápu proč 60 000 vietnamských veteránů spáchalo sebevraždu nebo zemřelo na předávkování drogami.

Česko hledá prezidenta (2018) (pořad)

Přesvědčivé vítězství Miloše Zemana nad kandidátem všech slušných lidí.

Náves (2006) (seriál)

Bloňďák za 4. Takoví hezký bakaláři.

Katovna (2000) (pořad) odpad!

Izer a Dobrodinský - Katovna.