Můj soused zabiják (2000)

Pokud vám nevadí humor nad mrtvolami a zabíjením má komedie pár dobrých momentů.

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Scéna registrovaných partnerů s adoptovaným vietnamským kojencem v letadle fakt vtipná.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Seversky ponuré. Jak jsem poznal Švédy tak to jsou nejslušnější lidé v Evropě. Bohužel občas některému z nich z nedostatku slunečního záření lupne v kouli.

Manchurianský kandidát (2004)

Kdyby to nebylo vážné chvílema to připomíná parodii. Washington se snaží zachránit svého nadřízeného. Skočí mu na záda a zuby mu vykousne čip pod kůží.

Sláva (1989)

Kvakerské, americké ale dobré až výtečné.

Šestý smysl (1999)

Děsivka všech děsivek. Pokud si nechcete plevelit mozek depresivním filmem nepouštějte si to.

Amen. (2002)

Působivé. Historické momenty podpory fašismu za strany katolické církve, které se ve Vatikánu zametají pod koberec.

Ronin (1998)

Skvělá paralela mezi feudálním Japonskem a zhroucením Železné opony. Skupina slepená z nezaměstnaných profesionálů (špiónů, specialistů a zabijáků) z dříve nepřátelských táborů dostane úkol. Nemají zač bojovat (samurajové, kteří přišli o pána). Bojují jen pro žold. Bez ideálů. Nádherná, melancholická atmosféra s nadějí na konci. Sympatický štěk pro Jana Třísku.

Millerovi na tripu (2013)

Nemorální, vtipné, herci skvělí. Úspěšná komedie o drogovém dealerovi, stárnoucí nezaměstnané striptýzové tanečnici, feťačce a puberťákovi v nesnázích. Hrají si na slušňáky aby propašovali náklad drog z Mexika. Občas vypadnou z role např. "nevinná" 16-letá dcerka se svěřuje letušce, že neví proč nedostala menstruaci, když poslední rok provozuje pouze anální sex.