Svätci zo Skalky (2018) (TV film)

Svätí Andrej-Svorad a Beňadik posvätili Skalku svojimi obetami a modlitbami. Aj o 1000 rokov neskôr je svedectvo života svätých pustovníkov stále aktuálne a živé. Na Skalku pri Trenčíne aj dnes prichádzajú mnohí, aby tu duchovne pookriali, aby tu našli inšpiráciu či dokonca samých seba.

Rocco (2016) odpad!

Je mi naozaj zle stoho že ľudia sa uponižia k tomu a to hlavne ženy aby si zarábali svojim telom. Je to hnus.A ešte je smutnejšie že ľudia to vyhľadavajú a čím zvrátenešie tým lepšie. Hrôza. Tých čo to natáčajú by mali zavriet.

Boj za svobodu (2016)

Pekné myšlienky vo filme boli ale zle naservírované, pretože sa nedalo správne pochopit o čo vo filme ide.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Bol by to celkom solidný seriál,keby tam nebol ten dementný ,šovinistický a cinický Barney. Preto som to nemohla hodnotiť lepšie ako jednu hviezdu za epizodu. Niekedy sa niečo podarilo ale skôr nie ako áno.

Reality Show (2016) odpad!

Nemám rada reality šou. A ešte tak moc nezaujmavé že neviem o čom to bolo ani som sa na to nedodívala v polovici som to vypla a vymazala a to sa nestáva často aspoň sa snažím na film dodívať ale toto sa nedalo.

Bumfights: Cause for Concern (2002) odpad!

Smejú sa na tom keď si niekto ublíži a ešte im zaplatia za to aby ubližovali druhým a ešte viac sebe? To je humor pre tých čo maju IQ pod 5.

That Sugar Film (2014)

Zaujímavé to bolo prvých 15 min. Potom sa to už len ťahalo dívala som sa na to po kúskoch asi týždeň ale už poslednú pol hodinu som nevydržala a nedodívala som sa. Hneď som to aj vymazala.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Tento animovaný seriál vôbec nie je vhodný pre deti ani pre mladých do 15 rokov to že ho dávajú cez deň svedčí o arogancií a neohľaduplnosti ako sa môže formovať teeneger pri sledovaní akože nevinnej rozprávky?