• Krátkometrážní

Randall a Hopkirk (1969) (seriál)

V označení dílů je trochu b... je to dost přeházené Všechny díly jsou barevné, my jsme je viděli černobílé, protože jsme neměli barevné televize. 01- Můj zesnulý společník. 02- Potíže se ženami. 03- Noční trezor. 04- Milovníci ptactva. 05- Peníze ke spálení. 06- To je sladký pokojíček. 07- Kalnější než voda. 08- Duch, jenž zachránil Monte Carlo. 09- Poznáváte toho muže? 10- Co vyprávěl duch. 11- Strašidelný dům. 12- Ani vražda není, co bývala. 13- Muž odnikud. 14- Sentimentální cesta. 15- Těžký případ. 16- Od kdy už nemáš vidění. 17- Čtenář myšlenek. 18- Návštěva v archívu. Díly 19-26 jsou s titulky, protože u nás nikdy nebyly vysílané. 19- Samá práce, žádné peníze. 20- Nikdy nevěřte duchovi. 21- Kdo kdy slyšel, aby duch umíral. 22- Pro dívku, která má vše. 23- Někdo prostě chodil po mám hrobě. 24- Vendeta za mrtvého muže. 25- Obětní beránek se vždy najde. 26- Falešný úsměv.

Babovřesky 2 (2014)

Hrozně pěkný film je vidět že to točil pan Troška jediné co mě zamrzelo že s konce filmu si spíše udělal reklamu na Babovřesky 3. Hokejisté skvělý výkon bylo vydět že nějaké to herecké srdce mají