Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
/ 1 bod
otz
Ondra Petr
Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Animovaný
Akční
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Alois Nebel
(2011)
Protektor
(2009)
Pusinky
(2007)
Atlas mraků
(2012)
Muž jménem Ove
(2015)
District 9
(2009)
Chappie
(2015)
Sully: Zázrak na řece Hudson
(2016)
Kapitán Phillips
(2013)
Zachraňte pana Bankse
(2013)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
Enigmatic