KeanuTheBest

PA ;)

2 body

<< předchozí 1 2
    • 27.10.2014  15:12

ponurý nudný zbytečný a trapný k tomu :(

• 26.10.2014  22:10
    John Wick (2014)

Endlich! Je zpátky. :) Výborná kamera, kdy vidíte všechno ze soubojů, přehledný...reálný pády aut, žádný ohně...výbuchy.... Co se mi líbí nejvíc, že film má náboj, jsou tam city, nenávist i sranda, že jsem se musela velmi upřímně smát, nejvíc nad uklízecí četou :D.... Totálně vypiglovanej kvartýr zasranej od krve a plnej mrtvol.....nesere se s tím......úplně jsem se vcítila do té jeho nenávisti a posedlosti a moc jsem se škodolibě bavila při každé ráně z pistole a výměně zásobníku....jako po dlouhý době, opravdu top of the best Keanu Reeves. Mega nasraná Baba Jaga! Bacha SPOILER - A úplně nejvíc je scéna na závěr, kdy si na veterině (náhodička), sešije břicho jakousi sešívačkou, čapne psa a šmatle s ním na vodítku dom :D to mě dostalo. :D

• 17.9.2014  17:07

takto by to mělo vypadat! Ne ty lidi pohřbívat, ale umožnit jim, aby ten život žili se zážitkama i přes to omezení. Z film jsem viděla asi 5x a vždy ve mě zanechá pěknou stopu. Nemluvě o tom, jak mě baví, jak si černoch užívá zvuk Maserati. :D (y)

• 17.9.2014  17:04

echt hořkosladká komedie, která mě fakt baví.

• 24.3.2014  20:47
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Tohle je droga. A ne a ne přestat. Bez chyby. Až na jedinou...a to, že se některé věci vůbec nevysvětlí - to se nepovedlo. Jinak luxusní herecké obsazení. Josh Holloway, Evangeline Lilly, Terry O'Quinn a Andrews a Emerson - špička!!!

• 9.10.2013  11:18
    Gravitace (2013)

Naprosto dokonalý herecký výkon Sandry Bullock...dechberoucí záběry ve vesmíru, a emoce tento film rozhodně má......od začátku až do konce famózní podívaná...klobouk dolů před režisérem i před Sandrou. 100%

• 19.6.2013  16:23
    Rande (TV pořad) (1997)

Hodně velký úlet se na to dnes podívat :D :D :D

• 12.4.2013  22:09

Příjemný koukatelný film, a naprosto luxusní kultovní hit z tohoto filmu - http://www.youtube.com/watch?v=zK_3TIeM1NM

• 7.4.2013  17:44
    Bathory (2008)

čekala jsem od toho mnohem víc....to je tak když si člověk přečte knížku na několik dílů a pak se díva na film no.

• 20.3.2013  13:27
    Street Kings (2008)

Keanu Reeves opět v roli která mu neskutečně sedí. Ta pistole k němu prostě jde. Bez něj by to byla nuda.Po Constantinovi a Domu u jezera konečně jeho další dobrý film. Film má dobrý spád, nenudíte se. Nadprůměr, 4.hvězda za to, jak je Keanu neskutečně sexy....čím je starší, tím víc.

• 20.3.2013  13:20

Souhlasím s komentářem Dáriuse...v tomto filmu už jde vidět talent herce Keanu Reevese. Film je opět americky zvláštní, mrtvola tam leží a oni kolem ní pořád chodí....ale z Keanuových prvotin se mi tato líbí asi nejvíc.

• 20.3.2013  12:58

První romatická role Keanu Reevese...k tomu nádherné prostředí a moc pěkný příběh..je to sice přeslazené a ulepené jak ty hrozny ve kterých se ke konci vykoupou, ale vím, že film se mi líbil a určitě si ho někdy pustím znovu. P.S. - vidím, že nejsem sama v posedlosti hlavním hrdinou. :p

• 20.3.2013  12:47

Opět jedna z Keanuových průměrných rolí. Jediné co je pozitivní je herecké obsazení. Jinak je příběh o ničem (toto se může stát snad jen v té Americe).

• 20.3.2013  12:41

Když to srovnám s filmem ,,Den nezávislosti", tak Den nezávislosti je mnohem propracovanější film, který má pointu. Toto jsem moc nepochopila. Keanu je zde hrozně prkenný a kamenný výraz ho neopouští po čas celého filmu. Škoda. Co mě tam sere uplně nejvíc je malý neustále si stěžující smrad, syn od Connellyové, kterému bych okamžitě jednu flákla.

• 20.3.2013  12:23

No...v podstatě o ničem...nemám důvod se na to někdy dívat znovu. Keanu v takové roli.....teda...... ještě když ho v poslední době v ničem nevidíme..film nenadchne ale ani neurazí..ale je to zbytečná námaha něco takového točit. Takových filmů je mraky.

• 20.3.2013  12:13

Popravdě si pamatuji pouze to, že River neustále upadal do bezvědomí a že vyznal u ohně Keanu city. ...no zvláštní film...ale pointa nikde...nijaký konec. Opět slabší průměr. Jediné co jsem jim věřila bylo jejich kamarádství, které totiž bylo i ze soukromého života, a když se River někdy kolem roku 1993 předávkoval drogami, Keanu to nesl hodně špatně, že o něj přišel.

• 20.3.2013  12:08

Shlédnuté kvůli roli Keanu Reevese - zoufale nepovedené. Absolutně se na roli vraha nehodí a vůůbec jsem mu to neveřila. Ta roztřesená kamera, pokud to bylo součástí tak to mě teda po***. Opět jedna z nepovedených rolí Keanu. Za mě slabší průměr, tak 45%.

• 20.3.2013  12:04

Pro mě průměrný thriller, který má zajímavou myšlenku. Keanu hodně divný v této roli, vůbec mi na záporáka nesedí. Katie Holmes jako sexuchtivá potvora = dobrý výkon.

• 20.3.2013  11:59
    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)

Moje dětství, no bála jsem se u toho jak sviňa :) Některé příběhy si pamatuji do dnes a ještě stále mi nahánějí hrůzu. Oba moderátoři, jak James Brolin, tak i Jonathan Frakes dokázali navodit tu správnou strašidelnou atmosféru.

• 19.3.2013  23:20

Docela vtipná komedie, mladičký Keanu je zde k sežrání.

• 19.3.2013  23:18

Docela ucházející film, Keanu zde hraje střeleného puberťáka, s hodně střeleným účesem :D Přijde mi to jak ukázka nudích se američanů, které nebaví vlastní život a tak hledají čím by si ho ozvláštnili. Pro mě průměr. :) Keanu je zde obrovsky roztomilej.

• 19.3.2013  23:13

No....podivné to je, to je pravda...nevím, proč se k tomu Keanu snižuje..Asi jak napsal Korbitch22, Keanu je nejspíš zvláštní člověk. Těšila jsem se, že se děj bude někam rozvíjet, ale skončilo to u zpovědi dvou hild, které nejsou absolutně ničím zajímavé....Sledované jen kvůli Keanuovi. Amerika v tomto snímku vypadá prachbídně....aspoň po shlédnutí už člověk tolik netouží se tam podívat.

• 19.3.2013  22:59

Dost hrozný...nic mi neutkvělo v paměti...a to asi bude něco špatně...To se nepovedlo. :( Keanu to bohužel nezachránil.

• 19.3.2013  22:53

Hooodně černej humor :) ve finále to docelaa ušlo, dalo se na to dívat....Keanu jako feťák s piercingem - vtipný. :)Ale znovu už ne.

• 19.3.2013  22:51
    Bratrstvo spravedlivých (TV film) (1986)

Jedna velká slátanina a nuda. Viděla jsem to před cca měsícem a skoro nic si z toho nepamatuju, akorát jak si banda ujetých pubošů plácne že ,,zlikvidují" nějakého kriminálníka a zloducha.....no děs. Keanu Keanu.....no ale musel nějak začít :)

• 19.3.2013  22:48
    Youngblood (1986)

No tak na film z druhé poloviny 80.let docela gut....ale jinak trapné a na začátku už člověk ví jak to dopadne....vtipné jsou tak skřeky Keanu Reevese, opravdu podřadná role....Zbytečně zdlouhavé.

• 19.3.2013  22:43

Totálně ujetá kravina, 1 hvězda za roztomilého mladičkého Keanu Reevese. Nechápu jak se tohle mohlo v 90. letech těm amíkům tak líbit.

• 19.3.2013  22:41
    Ellie Parker (2005)

Pro mě ztráta času :( příbh o ničem, nezaujme, nenadchne....1 hvězda jen za bohužel mihnutí Keanu Reevese (hraje zde sám sebe se svou kapelou Dogstar), a musím říct, že trapná hláška byla - ,,Myslím, že se líbím Keanu Reevesovi" :D to mě pobavilo.

• 19.3.2013  22:35

Docela ucházející příběh, místy mě to vtáhlo do děje, ovšem co tam dělal Keanu Reeves to netuším, vůbec se do takového filmu nehodí a ten český dabing je naprosto katastrofální. K němu sedí Michal Dlouhý, který ho v mnoha filmech dabuje... Jinak film celkem bez šťávy.....3 hvězdy jen kvuli občasným dobrým scénám....

• 19.3.2013  22:28
    Cucák (2005)

Celé je to zvláštní...zkouknuté do konce jen kvůli roli Keanu Reevese... jinak ujetý...Znovu už asi ne.

<< předchozí 1 2