Temný obraz (2006)

No....docela hrůza...mnohem víc by mi to řeklo, kdyby to nebylo animované a ještě tak zvláštně...ani Keanu ani Wynona to tady teda nezachrání....zkoukla jsem z donucení do konce......škoda.

I na kovbojky občas padne smutek (1993) odpad!

Kleopatra - naprostý souhlas s tvým komentářem :D fakt jetej příběh, podle mě to nemá hlavu ani patu. Ale u tvého komentáře jsem se pobavila :D uplně to odpovida filmu, líp bych to nenapsala.

P.S. Miluji Tě (2007)

Nádherný sladký příběh. Mezi Gerardem a Hilary to velice jiskří, takže filmový vztah jsem jim teda ,,žrala" a velice mě dojímal.....Nezapomenutelná je zde i Lisa Kudrow jak si oťukává chlapy - Jste sám, aha tak nashle etc. :D:D příjemná oddychovka, která nikdy nezklame.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Luxusní film a ještě luxusnější soundtrack!!! Rozhodně doporučuju. Krásní lidi, romatnika, intriky a ten nejkrásnější filmový polibek :) Tak moc se k sobě Ryan a Reese hodili, že se dali dohromady i v osobním životě, škoda jen ,že jim to nevydrželo. Moc hezký.

Byl jednou jeden král... (1954)

Nejklasičtější a nejkrásnější pohádka....kam se hrabou ty dnešní...toto je klasika..společně s Obušku z pytle ven, Dařbujánem a Pandrholou atd. Pan Werich je pro mě legendou českého herectví společně s panem Burianem a zde dokonce hrají spolu, takže luxusní kombinace. Hrozně vtipná dvojka a pro mě ukázka jak má vypadat klasická nádherná pohádka.

Matrix Revolutions (2003)

Nejslabší z celé trilogie, nicméně se zde vše aspoň rozuzlí. Druhá půlka již vtáhne do děje víc...Triky sice opět na vysoké úrovni..ale přišlo mi to jako honba za výhrou války a nic kromě toho. Takový silnější průměr.

Matrix: Nová návštěva (2001)

Bezkonkurenční dokument o bezkonkurenčním filmu. Až tady se člověk dozví, jaká to musela být makačka to celé natočit a pro herce někdy zvládnout ty fyzicky náročné scény! A hlavně taky co filmu museli obětovat....kus života. Rozhodně doporučuji shlédnout, protože až tady si to člověk uvědomí, že čtyřka Reeves, Moss, Weaving a Fishburne jsou prostě borci.

Pelíšky (1999)

Nejlepší český film!!! Hlášky jsou nezapomenutelné..,,Matko neser", ,,Maršal Malinovski", ,,Skleničky a proletáři" jsou pro mě prostě klasika, na kterou se dá dívat pořád dokola...poprvé jsem viděla v autobusu po cestě do Chorvatska (velmi hodící dívat se na vánoční film) :D a úplně jsem zapomněla kde jsem a kam to jedu. Hvězdné obsazení herců to již jen podtrhuje. Klobouk dolů - české filmy nebývají tak povedené.

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Taky naprosto bezkonkurenční film, stejně jak jedička, i když dvojka mě možná i po letech dokáže rozesmát víc....hlášky jako ,,Posílám ti cihlu spratku" nebo ,,Harry ty ses polil kolínskou? Ne, provaz je namočenej do petroleje..Proč by někdo namáčel provaz do petroleje? " :D No prostě naprosto nejlepší komdie společně s jedničkou, neomrzí se mi nikdy! Škoda, že dnes se jiř nic takového nenatočí. Nejlepší herec je pro mě jednoznačně Daniel Stern. Márv jede!!!!!

Matrix Reloaded (2003)

Reloaded je jiný než Matrix 1, zaujme už od začátku perfektními efekty které jsou samozřejmě opět nadčasové a o několik let dopředu. Více zde zaujme vztah mezi Neem a Trinity, již úvodní scéna ze Sionu je nepřekonatelná. Hudba (Fluke-Zion) :) Mnohem lepší než Revolutions.