The Gray Man (2022)

Gosling dobrej, Evansova postava trapná jak prase, děj dost generickej a akce celkem OK. Každopádně tenhle film ukázal, že když uděláte film, kde je všechna akce CGI a říkáte si "však ono to bude vypadat jako v Mission Impossible", tak hle, fakt nebude.

Elvis (2022)

The movie is not perfect, the performance of Austin Butler is though.

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016) odpad!

What the fuck was that? Endless series of 3 second clips with shaky cam and stupid one liners...how the hell has this 77% rating?!

Black Widow (2021) odpad!

100% cringe. Ani David Harbour to nezachránil, feminizační peklo s trapným ruským akcentem. RIP Marvel.

Fenomén (2020)

Nikdo nemůže rozporovat, že David Fravor a dalších 7 lidí ve 4 stíhacích letadlech spolu s desítkami lidí u radarů bitevní a letadlové lodě v oněch dvou dnech honili po obloze "něco", co nelze vysvětlit pomocí znalostí jimiž lidstvo aktuálně disponuje. Slavný Tic Tac byl zaznamenán jednak na třech videích, kdy i Pentagon byl, po jejich úniku na veřejnost, nucen potvrdit, že se jedná o jakkoliv nedoktrinované záznamy a hlavně, že desítky let existuje tajný úřad, který má za cíl zjistit, proč po světě litají obří Tic tacy. Ať už se jedná o mimozemšťany, sondy z jiných dimenzí, tajné experimentální stroje, duchy nebo zatím nevysvětlený přírodní fenomén, doufám, že jednoho dne se dozvíme pravdu. Každopádně tohle je podle mě jediný dokument svého druhu, který se dívá na nejzajímavější záhadu světa s nadhledem a nechává každému svobodu ať si udělá vlastní názor.

Kat (2004)

Nejlepší béčkovej film všech dob. Chápu ty nízká hodnocení, ale aktuálních 59% si rozhodně nezaslouží. Celé to stojí pouze na výkonu Thomase Jane, který chápu, že není pro každého. Ale já si dlouho takhle debilně nevyprázdnil hlavu.

Duše (2020)

Postava 22, jakožto nikdy nenarozená duše mentorovaná všemi intelektuály historie, dělá tenhle film animákem roku.

Smrt do roku 2020 (2020) (TV film)

Další ze série projektů, které by neměl hodnotit nikdo, kdo nemluví anglicky. V překladu se prostě většina vtipů totálně ztratí...Obzvláště když člověk nechápe, které osobnosti měli jednotlivý herci parodovat. PS: Smrt do roku 2020 ? Kdo ten český název vymyslel pane bože?!

Wonder Woman 1984 (2020)

Dávám jednu hvězdu za Gal Gadot, která když zrovna nezachraňuje svět Imagine od Lennona, tak je pořád sympaťačka. Ale jinak je to nejhorší komiksovej film všech dob. Kristen Wiig tu má tak stupidní roli, že to vypadá jak sequel k Cats.