bramborak

bramborak

student

3 body

• 10.2.2013  17:40

Je zvláštní, kolik lidí tahle bondovka zvedla ze židle. U mě se tedy žádný takový pocit nedostavil. Někteří si cení její neotřelosti a jinakosti oproti klasickým bond filmům, ale mě spíš štve. Zaprášený a černobílý začátek Afrika - Praha mě moc nenadchnul, pokerová bitva jakbysmet. U části potom už jsem se vyloženě nudil. Nevím, čím to je, ale Kasíno Roajál mi do hlavy díru neudělalo. Tedy až na mučící scénu: To je naopak jedna z filmových chvílí, na které budu dlouho vzpomínat.

• 10.2.2013  17:19
    Na plovárně (TV pořad) (1998)

Tolik známých osobností a tolik zajímavých příběhů. No já být na Markově místě, zbláznil bych se blahem. On i Plovárna jsou takový klidný a rozumný ostrov v televizním moři.

• 10.2.2013  17:16
    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)

Já autům sice vůbec nerozumím a ani se o ně nezajímám, Top Gear je ale můj nejoblíbenější neseriálový pořad. Hvězdné trio a šílené nápady okořeněné britským humorem. Tahle kombinace mě prostě dostala. A navíc se tvůrcům povedlo spojit užitečné informace s koupu zábavy! Hodná, BBC, dostaneš sušenku!

• 10.2.2013  17:15
    Top Gear (TV pořad) (1978)

• 10.2.2013  16:56
    The Graham Norton Show (TV pořad) (2007)

Skvělí hosté, skvělý moderátor, skvělé publikum. Prostě skvělá BBC kvalita, které se může vyrovnat (ale opravdu stěží) snad jen Všechnopárty.

• 10.2.2013  16:53
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

To není ani tak náhled do českých kuchyní, jako spíš dokument o tom, jak někteří lidé dokážou být svině kvůli 25 tisícům korun. Sem tam se objeví pětice relativně normálních lidí, ale jinak spolu vždy soupeří směsice čarodějnic, fiflen, tupých řízků z Moravy nebo velkoměstských floutků, a to je pak panečku podívaná. To se pak ukáže, kdo jaký opravdu je a kdo to komu dokáže zavařit.

• 10.2.2013  16:38

Půl roku před premiérou bych nikdy nečekal, že něco takového řeknu, ale bohužel: Hobitek mě zklamal. Možná jsem očekával příliš, ale pro mě to prostě nebylo ono. Nebylo to jako před deseti lety. Tehdy bylo všechno tak krásné a hlavně klidné a naopak akční tam, kde mělo být, a s mírou. Ten pocit mám z většiny dnešních filmů, bohužel i z Hobita. Bylo to prostě na můj vkus moc přeplácané. Kdyby do toho dali pánové z Wety a New Line Cinema trochu víc srdíčka a rozumu, myslím, že by trilogie měla větší smysl. Teď už jen netrpělivě čekat, co bude dál...

• 10.2.2013  16:30
    Avatar (2009)

Nezlobte se na mě, ale mě se Avatár prostě nelíbil. Triky mě nijak neuchvátily, příběh mi přišel nudný a až nebezpečně povědomý a vůbec, prostě jsem se u filmu nudil. Pořád nechápu, co na tom všichni vidíte. Jistě, určitě to muselo stát spoustu práce a peněz, vyrobit film takových rozměrů. Jenže k čemu jsou všechny tyhle vymoženosti a překypělost, když v jádru je film úplně jalový?

• 10.2.2013  16:14
    Fallout: Nuka Break (TV seriál) (2011)

Fallout jsem sice viděl jen z vlaku, ale dokážu si asi představit atmosférů apokalypsy smíchané s padesátými léty. Díky bohu nemusím. Na nezávislý seriál neskutečně kvalitní výprava a relativně dobří herci. Postavy jsou zajímavé a prostředí OK. Pro fanoušky herní série povinnost!

• 10.2.2013  16:09
    Firefly (TV seriál) (2002)

Musím říct, že ikdyž se mi zprvu ten mix westernu a sci-fi trochu zajídal, zvykl jsem si na něj a po čtrnácté epizodě na mě sedla touha po dalších dílech a následná depka z toho, že žádné další už nebodou. Co mě na seriálu chytlo nejvíc, byly postavy. Každá má něco do sebe a dohromady tvoří neskutečně poutavý a příjemný příběh. Myslím, že kdyby měl seriál rekvizity a finanční rozpočet, jaký měla Serenity, nemuselo by to s ním dopadnout zdaleka tak náhle a rychle. Bůh ví, co však měli producenti z Foxu na mysli, když se rozhodli seriál zrušit.

• 10.2.2013  16:01
    Pro strach naděláno (TV seriál) (2012)

Neskutečně věrná parodie na všemožné praktiky, které do nás cpou televizní kriminálky. Takhle si představuji pořádnou parodii. Drobné chybičky klidně přehlédnu, když jde o skvosst jako je tento. Pět hvězd!

• 10.2.2013  15:57

Myslel jsem si, že mě Hot Fuzz pobaví v každé minutě. Ale nevím, tenhle humor mě tak trochu minul. Neberte to špatně, komedie je to úžasná, zvrat ke konci příběhu a finálová bitka v modelovém městečku jsou úžasné, ale když chci vidět bravurní britskou parodii na detektivky/akčňáky, sáhnu radši po Touch of Cloth.

• 10.2.2013  15:51
    Susedia (TV seriál) (2006)

Tak toho jsem si narozdíl od Paneláku všiml až v nedávné době, kdy byli Sousedi uvedení na lokální TV Hovna. A hle, o co vše jsem přišel!

• 10.2.2013  15:48
    Panelák (TV seriál) (2008)

Spolu se Susedia vrchol slovenské tvorby... Kecám, je mi z toho šoufl. Ani nevím, jak slovy vyjádřit plytkost seriálu a zároveň mé znechucení celým případem.

• 10.2.2013  15:44
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Nejhorší na tom je, že je to nejsledovanější seriál v ČR, a TV Hovna z toho také náležitě profituje.

• 10.2.2013  15:42
    Ordinácia v ružovej záhrade (TV seriál) (2007)

Odvar toho nejhoršího z české verze...

• 10.2.2013  15:39
    Ulice (TV seriál) (2005)

Já myslím, že odpad! si Ulice rozhodně nezaslouží. Není to nic duchaplného ani převratného, ale koukat se na to dá a je to rozhodně mnohem lepší než třeba Ordinace. Na odreagování u telky ideální záležitost, protože u toho alespoň nemusíte přemýšlet.

• 10.2.2013  15:33
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Zas tak špatné to nebylo, určitě by se daly najít mnohem horší dílka...