• Krátkometrážní

Pentatonix feat. Todrick Hall: The Wizard of Ahhhs (2013) (hudební videoklip)

Klip je určený skôr pre americké publikum, no vďaka skvelej vlastnosti Pentatonix (nepoužívanie hudobných nástrojov) je tu skvelá hudba a celkom svižná atmosféra. Kirstie Maldonado je tu skvelá a svoje úlohy (je ich skutočne viac) si patrične užíva. Ostatní jej skvelo sekundujú. Todrick Hall to po režijnej stránke fajn zvládol. 90%

Susedia (2006) (seriál)

Plný počet za neskutočnú nostalgiu. Opakujem čo tu už bolo napísané. Toto je seriál pre bežných ľudí. Nehľadajte za tým inteligentný humor, proste sa iba bavte na výnimočne vtipnom seriáli 90%

The PTXperience Teaser (2014) (seriál)

Môjmu srdcu najbližší seriál. Keďže Pentatonix zbožňujem nahliadnutie do zákulisia nielen koncertov je pre mňa niečim úžasným. Sympatickí Scott Hoying, Kevin Olusola, Mitch Grassi a Avi Kaplan tu vytvoria neskutočnú plejádu gagov a vtípkov. A prítomnosť úžasnej Kirstie Maldonado je skutočnou čerešničkou na torte tohto seriálu, ktorý je určený hlavne pre fanúšikov PTX. Ďakujem Ryanovi Parmovi za tvytvorenie PTXperience - 200%

Alenka v říši divů (2010)

Alica nie je zlý film. Je tam kvalitné CGI, zaujímavé ,,burtonovské" spracovanie a hlavne vysoká zábavnosť. Chýba tomu však zopár vecí, ktoré by namiešali tú správnu filmovú príchuť. Najskôr však začnem pozitívami. Tak po prvé chválim skvelé masky, kostýmy, výpravu a vizuálnu prácu na filme, ktorá je takmer bezchybná. Tim Burton sa statne chopil réžie a ostal na svojom dlho osvedčenom štandarte. Jeho filmy pre mňa nie sú práve presne podľa mojej chuti, no jeho originalita sa mi páči a preto si ho ako režiséra, či umelca vážim. Našiel si svoju cestu a tej sa drží. Tak by to malo byť. Druhú vec, ktorú by som chcel vyzdvihnúť je herecké obsadenie Johnyho Deppa , ktorý je vo svojej úlohy Klobúčnika famózny. Helena Bonham Carter a Crispin Glove si svoje záporné úlohy krásne vychutnávajú a prežívajú. Mia Wasiwowska mi spočiatku príliš nesadla, no musím uznať, že postavu Alice koniec koncov zahrala a vystihla dobre. Obrovské sklamanie tu však predviedla Anne Hatheway , ktorej výkon sa mi zdal amatérsky. Úloha jej zjavne nesadla a vôbec do filmu nezapadala. Skrátka toto jej nešlo. Aspoň mne sa tam nepáčila. Dej je šialený, zvláštny, pochmúrny a zábavný. Neviem prečo ale bavilo ma to. Karty ako vojaci dobre prevedení a gagy takisto super. A teraz zápory. Burton akoby si bol istý svojim úspechom a niektoré pasáže filmu nemali taký šmrnc. Film ako taký nie je zlý. Akurát nie je natoľko prepracovaný aby som mohol ásť na plné hodnotenie. Skrátka Burton sa ani moc nesnažil a urobil výborný oddychový film, ktorý si pokojne zopakujem... Klady: Spracovanie, Vizuálne efekty, Johny Depp, Helena Bonham Carter, Atmosféra, Dej, Výrava, Kostýmy Zápory: Anne Hatheway, Trochu odfláknutá práca... Videl v slovenskom dabingu 2X - 80%

Spiderman (2003) (seriál)

Tá animácia je hrôza. Preto zbytočný seriál. Niet´nad klasickú animáciu z 1994. 20 %

Hercule Poirot (1989) (seriál)

Mon ami , čo k tomuto seriálu napísať? Vždy som na ňom oceňoval hlavne to, že sa na nič nehrá. Je verný predlohe a nemusí sa spoliehať na drahé akčné scény aby diváka zaujal. Je tu neskutočný David Suchet ktorý skrátka v úlohe sebavedomého Belgičana exceluje. Ja som si Poirota, Hastingsa, Jappa a pani Lemonovú rozhodne zamiloval a rád sledujem zložité prípady okorenené skvelou hudbou, neopakovateľnou atmosférou a vždy aj so štipkou humoru... Poirot je klut nezabudnuteľný, kultový, neopakovateľný.... 100%

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Je to zvláštne, ázijské a zábavné. Mne moc japonský štýl nesedí, ale tu som sa vniesol do inej kultúry a celkom zabával. Jediné čo ma iritovalo bol neskutočne trápny slovenský komentár. 50%