Senna (2010)

Nejlepší dokument, jaký jsem kdy viděl

Šampion Mike Tyson (1995) (TV film)

Odfláknutý scénář i herecké výkony ( hlavně v ringu)

Veni, vidi, vici (2009) odpad!

No to byla ale síla! Ten Gotťák a hole-in-one na poslední jamce mě donutilly k odpadu

Metráček (1971)

Koukatelnost tohoto filmu pro mně udrželi Mrkvička s Lipským

Fontána pre Zuzanu 2 (1993)

První polovina filmu ještě ujde, ale potom kdy se Juraj stáva tzv. SUPERSTAR to jde z kopce. Ale zase tak strašné, jak to hodnotí spousta ostatních, to zase není. Je tam velice koukatelná Evička Vejmělková a dobrá hudba. takže celkvě průměr

Amorův úlet (2006)

Od tohoto filmu jsem nečekal vůbec nic, vlastně jsem si ho pustil jen kvůli Jasona Biggse. A teď toho vůbec nelituji, protože jsem se královsky bavil. Má to spád, originální příběh a spoustu gagů. Pro mně superzábava...... Jimbo opět nezklamal

Václav (2007)

Z námětu se dalo vytěžit daleko více. Scénář mi příjde odfláknutý. A samotná postava Václava mně vůbec nenandchla. Prostě jsem v ní pořád viděl exhibicujícího Trojana než retardovaného vesnického chlapa. Role mu prostě nesedla. Ale naši filmaři se bojí experimentovat a radějí sází na prověřěnou jistotu. Ale i ta se jednou přejí. Možná kdyby obsadili do hlavní role nějakého cizince, jako kdysi v případě Otíka z Vesničky, tak by mně to chytlo více. Takže pro mně spíše podprůměr

Gympl (2007)

Od první do poslední minuty na mne film působí s velice agresivně vtíravou snahou být cool obrazem mládeže dnešní doby. Sám sebe jsem přistihl u několika scén skřípat zubama, jak mi to přišlo za herce trapné, co v danou chvíli předvádějí. Jak rádoby vtipné momenty, tak i mezilidské konflikty na mne působí velice uměle a megapřehnaně. A navíc kontrast hereckých výkonů mladých herců ( Vorel ml a dívky ve vedlejších rolích ) se zkušenými hereckými bardy vše umocňuje. Nebýt paní Bydžovské a pana Schmitzera hodnotil bych ještě slaběji než **.

Rozchod! (2006)

Je to výztižné míněno o partnerství, leč průměrné filmově. Nic nezachrání ani Jennifer, která je ve filmu jako vždy okouzlující. Chybí tomu nějaké zvraty. Pořád jsem na nějaký čekal a když přišel už bylo pozdě. Asi jako v normálním životě...

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Ojedinělá věc mezi americkými nekomediálními seriály. Ač nejsem seriálový fanda Scoofieldovy geniální myšlenky převedeny ve skutečnost jsou vynikající podívanou. Souhlasím s názory, že pokračování dalšími sériemi a stále nové a nové zápletky mohou někoho unavovat, ale já se skvěle bavím a žasnu co vše se dá na dané téma vymyslet. Vše podtrženo skvěle obsazenými rolemi. Zejména vedlejší role T-Baga, Bellicka, Mahona a Abruzziho jsou pro mne nezapomenutelné.