Expedice: Džungle (2021)

V pohodě ,fajn dobrodružná podívaná.... Monstra,německý princ Joachim+Blunt a The Rock jsou všichni  hustý,cool . I ten humor a zábava se zde najde !

Rychle a zběsile 9 (2021)

Slabší tři hvězdy  50 %. Už toho bylo dost.... nepokračovat !! Bohužel zřejmě se bude pokračovat....... Prozatím nejhorší díl !

Croodsovi: Nový věk (2020)

Jednička je tedy rozhodně lepší,kvalitnější,povedenější animák. Dvojka je sice horší,ale pořád,fajn,pohodový,cool,snímek.

Luca (2021)

Další povedený snímek od Pixaru. Skvělé letní dobrodružství v Italském městečku. Sice nejde o TOP film studia,ale je to milé,hřejivé,hravé,pěkné,krásné dětské dobrodrůžo... PS: Vřele doporučuji vidět tento animám s titulky,protože tam vynikne ten Italský přízvuk+ jména atak.

Jidáš a černý mesiáš (2021)

Revolucionářská strana Černí Panteři+ skvělí Daniel Kaluuya + dle inspirováno skutečným příběhem= slušné,solidní ,fajné biják. PS: "Já jsem revolucionář"

Black Widow (2021)

Rozhodně nadprůměrný snímek. Skvělá Marvelovla,ale nepatří mezi TOP snímky MCU. Za vidění přesto stojí !!

Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)

O něco  málo lepší jako první díl.   Tábor Nightwing + vraždící monstrum Tommy+sex,drogy+posedlá čarodějnice Sára Fírová.... Co přinese třetí díl?