Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Film mne velmi mile překvapil. Nadprůměrná,Skvělá podívaná. Povedená,kvalitní fantasy zábava. Snímek hýří humorem,nápady.,akcí,triky,monstry,magií...... Blockbusterový biják,jak vyšitý !

Grand Prix (2022)

Taková česká jednohubka. Solidní, slušný,dobrý. Rozhodně to mohlo být lepší,ale i naopak horší..... Takže jako good biják ! Průměrná záležitost !

Někdo klepe na dveře (2023)

Průměrná záležitost . Pan režisér má rozhodně lepší,kvalitnější kousky,ale tento mezi ně tedy rozhodně nepatří. Myslím  si,že M. Night Shyamalan má své vrcholné,skvělé snímky za sebou,ale mohu se plést. Třeba nás do budoucna překvapí................. Jinak Dave Bautista je skvělý a i ten Rupert Grint je dost dobrýýýýýýý i když na plátně je tak cca 30 minut. Taková filmová jednohubka.  Více jak 55  % nemohu dát !

Elvis (2022)

Hudební filmy moc nemusím,ale tento je  opravdu skvělý. Jeden z nejlepších snímků roku 2022 ! Austin Butler si jde dost možnáá pro svého zlatého plešouna ! Tom Hanks je  zde opravdu vykutálený šméčko. Vřele doporučuji všem vidět tento biják !! Stojí fakt za to !!

M3GAN (2022)

Kdo očekává od tohoto snímku horor bude zřejmě zklamaný. Jelikož v tomto případě to horor není ani náhodou.  Slušný,solidní sci-fi thriller to je bezesporu. Takový mix Chuckyho a panenky Annabelle..

Válečnice (2022)

Film stojí za vidění,ale jen jednou bych řekl. Taková jednohubka se skvělou Violou Davis.....

Kocour v botách: Poslední přání (2022)

Skvělý, Nadprůměrný ! Jeden z nejlepších animovaných filmů  !! Rozhodně velmi milé překvapení !! Povedený animák  roku 2022 !! PS: Vlk alias smrt a jeho hvízdot a příchod na scénu jsou super !

Vstupenka do ráje (2022)

Julia Roberst a George Clooney + exotické prosředí = fajn,příjemná romantická komedie. Osobně bych uvítal více humoru,ale to je jen můj názor. Fajnových 60% !

Fabelmanovi (2022)

Jeden z nejlepších filmů roku 2022 ! Skvělý,povedený,komorní ,dobový drama ! Steven Spielberg zřejmě natočil svůj nejosobitější filmový počin ! PS: David Lynch jako John Ford vládne !! A to má jen malé cameo !! PSS: Rozhodně stojí za vidění a vřele doporučuji. Snímek ,který nechytne každého,ale milovníka,fanouška filmu musí chytit za srdce...Proč "jen" čtyři? Biják má pomalejší tempo,přílišná stopaž rozhodně zkrátit......

Bledé modré oko (2022)

Místy temná,ponurá krimi detektivka. Slušné,solidní,dobré ! Vskutku historický,dobový,mysteriozní s nádechem až hororu. Jako vždy skvělý Ch. Bale a též dost dobrýýýý  Harry Melling. Prostě lepší průměr ! Jo hudba je taky hodně fajn. Kdyby byl propracovanější scénář a zručnější režie atak. Mohlo jít o povedenější film. Snímek nezklamal,ale ani neohromil někde na půl cesty snad !?