• Pohádka

O rodičích a dětech (2007)

geniální koncert Novotného a Somra,to je za plný počet,ale dějová linka s jeho synem to sráží na tři hvězdy...byla tam zbytečná a asi jsem to nepochopila...

Zakázané uvolnění (2014)

já jsem to pochopila,jupíí...a tím,že jsem to pochopila,tak mě to nadchlo :D velmi velmi dobré...a ten dialog v autě o Slovenkách a medvědech byl GENIÁLNÍ :D

Švihák ajťák (2009)

a já jsem si stěžovala,že český vyhlášený humor jde do kopru-spíš už tam je...no a vyhlášený francouzský humor se k nám přidal..:(

Spojenci (2016)

stejně jako plno ostatních...nudné,ploché,sterilní,ač námět zajímavý,tohle hodně zlé...Pitt počítačově omlazený,nechápu,že si hraje na metrosexuála,bez výrazu,bylo vidět,že ho to opravdu nebaví...děj víceméně dobrý,ale ten konec opět nelogický-vydírání ze strany němců je dost chabý důvod proč udávat,když mám za manžela podplk. a sedím celým zadkem ve štábu anglické rozvětky..bylo mi fakt jedno,že se odbouchla,jen jsem čekala,až to udělá a budou titulky..

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

narozdíl od zbytku hodnotících zde,mě se líbil JENOM závěr...chtěla jsem,aby ti tři byly opravdu to co hrají a celý film jsem zklamaně věřila,že jsou to lidi...a manželský závěr mě jako jediný moment dojal...jinak to co se dělo předtím bylo opravdu nepovedené...ps: obsadit NEJHNUSNĚJŠÍ KSICHT hereckého světa do role lásky je vrchol hnusu

Mělký hrob (1994)

Síla...Zlatej Trainspotting co se týče reálnosti...Ten je oproti tomuto něžní jako štěňátko

Restart (2005)

jako většina ostatních...scénář tragický - nelogické chování postav...za mě ještě nemám ráda roztřepanou kameru,ať je to umění sebevětší...Lenka Krobotová předvedla výborný výkon,opravdu kráva na zabití

Půlnoc v zahradě dobra a zla (1997)

Film si od začátku hraje na tajemný, plný divnolidi...Ale bohužel vůbec není tajemný plný divnolidi...Celou dobu jsem vzpomínala na film Interstate 60