• Pohádka

Inferno (2016)

další díl běžícího muže Langdona a ZASE jen v modré...ano,knihy nejsou bůhví jak na výši,ale jsou sakra čtivé a filmy jsou dobré...po přečtení Inferna jsem naznala,že je to jako jíst vynikající steak,ale jíst ho zase každý den taky nejde :)...dala bych i čtvrtou hvězdu,ale to by to muselo končit stejně jako v knize...navíc TEN VODOJEM,to je skvost...

Dobrý voják Švejk (2009) (TV film)

animace pěkná,ale bohužel upravené a plno nejlepších scén vynechaných-viz.Švejk ve vězení,vyprávění ostatních věznů a jeho vlastní dialog...a to se zrovna u Švejka neodpouští...

Doktor Strange (2016)

Marvele,Marvele....Ach jo,ani Můj přítel nedal víc než 30 minut....Astrální tělo radí jak oživit hmotné tělo...Atd Atd zlatej Superman 2D z 78myho

Horší než smrt (2010) odpad!

vyžraní amerikáni si troufají na anglický humor..tak to už nikdy víc

Vinnetou - Vinnetou: Tajemství Stříbrného jezera (2016) (epizoda) odpad!

jako vše nově přetočené posledních 10let...netřeba nijak vysvětlovat hodnocení,film postráda smysluplnou zápletku,JAKÉKOLI charisma divokého západu, herecké výkony a je prostě zbytečné aby to vznikalo..

Nádraží (2017) (seriál)

je těžké v této zemičce nastavovat zrcadlo buranství..:) já se bavila nad očekávání...už tady někdo měl zajímavý postřeh: Come and fly with me je v červených číslech,ale tohle je trapárna..ač je to uplně stejné??

Četníci z Luhačovic (2017) (seriál)

po prvním díle: na ČT a její tvorbu za posledních 15 let velmi kvalitní,ale zatím mi tam nefunguje chemie....mladí četníci mě vlastně nijak nezaujali...no uvidíme,dám tomu další šanci,třeba se to zlepší....Ps: po druhém díle stahuji jednu hvězdičku dolů-scénáristi už se zase zfetovali a nechali tam poletovat a vyšetřovat matku jednoho z mladých,tak s tím jděte někam..pss: bohužel jsem musela zastihnout konec jakéhosi dílu teď nedávno,kdy fyzicky fakt škaredého syna Donutila pohladil jiný četník po rameni a tím naznačil to co naznačil,to je moc,hvězda dolů,ta jediná snad zůstává za kostýmy,jinak fakt nevím za co jinýho

Gottwald (1986) (seriál) odpad!

jo jo,byli to chytří kluci...nabídnout roli Štěpničkovi..ti to zase měli vypočítaný..:(...A jak udělali z poslankyně Zeminove - mezinárodně uznávanou ženu v politice,vysoce kultivovanou a inteligentni- tlustou hloupou slepici,to je hnus

Rambo II (1985)

Klasické krvavé akcnaky 80tych let...To je nostalgie, když jsme se potají dívali škvírou ve dveřích,aby rodiče neviděli, že v deset večer ještě nespime a pak jsme se hrozně báli 😀