Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Žánr situační komedie se od dob F*R*I*E*N*D*S díky HIMYM posunul na novou úroveň. Poslední 3 série sice začaly ztrácet na kvalitě, ale to svý typický kouzlo si postavy držely až do samýho konce. Právě díky zakončení musím zůstat na 5* - Tedovi smradi to shrnuli dostatečně. :) Za pochvalu ještě určitě stojí výběr Cristin Milioti do role matky, která byla opravdu skvělá a naplnila naše představy a očekávání, které se v průběhu osmi sérií nahromadily, do poslední mrtě (možná bych jí dal víc prostoru). Díky!

Walk the Line (2005)

Ten hlavní herec je hrozně nesympatickej, nemůžu si pomoct. Jinak hodně kvalitní životopis.

Ztraceno v překladu (2003)

Nechápu jak mě mohl tolik dojmout tak zdánlivě jednoduchej a zvláštní film. Posledních 30 minut jen :)))))))))))))))))))))) do nejtěžší křeče.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Veškerou podstatu seriálu tady vystihuje Tom Riddle ve svém tučném komentáři. A jak říká: "Kdo tenhle seriál šmahem odsoudil, nepochopil, o čem to je. Jeho chyba."

Čas zabíjet (1996)

Hlavně Matthew tady poprvé ukázal co v něm dřímá. Ta jeho závěrečná řeč to povznesla o level (hvězdu) výš. Podobně jako u True Detective.

Sedm (1995)

Fincher za tenhle film patří do pekla :) Nikdy jsem nebyl na konci filmu tak šokovanej...

Forrest Gump (1994)

...investoval do největší ovocnářský firmy na světě :) Nejlepší Hanks a soundtrack!