alyne

okres Cheb

<< předchozí 1 2
    • 25.9.2013  17:31
    Líbánky (2013)

Alespoň jsem viděla nahej Majeruv zadek.

• 30.7.2013  17:14

Ty jeho živé obrazy! ♥

• 6.6.2013  01:54

Dokonalý obrazy, který ale jako celek absolutně nefungujou.

• 19.3.2013  23:12
    Girls (TV seriál) (2012)

Lena Dunham je nejlepší současná mladá autorka.

• 7.2.2013  01:29

Poslední dobou mám opravdu veliký problém s tím, že se mi nic nelíbí. Většina současných snímků mi přijde neskutečně prázdná, přestože o chvíli ticha aby člověk prosil celý film, a ve výsledku absolutně nefunkční. Proto mám takovou radost z LO IMPOSIBLE, až jsem tomu musela dát 5*, přestože to na plný počet není. Ale co už, mé hodnocení na csfd se rozhodně nezakládá na objektivitě. ___ Filmy, které začínají větou "Based on a true story." mě normálně moc neoslovují, natož když v nich hrají děti, jejichž herecké výkony ve mně takřka vždy vyvolají dávivý reflex. Ale! srdcervoucí, přitom ne protivným způsobem, příběh Belonovic rodiny s třemi dětmi na krku, který je založen na pravdivé události, alynka přijala s nadšením! ___ Ani nevím, jestli to bylo tím, že jsem na to do kina /což samozřejmě snímku hodně přidává z několika jasných a logických důvodů, které tady ale nebudu vypisovat, poněvadž je považuji za naprosto, eh, jasné a logické/, vytáhla dvě největší plačky u filmů co znám, maminku se sestrou, které plnily svou funkci dokonale a podařilo se jim rozhodit mě slzami, které se v mých očích nějak ne a ne objevit; nebo jednoduše tím, že ten film je kurva dobrej. ___ Doteď žasnu, stejně jako všichni ostatní s dobrým okem a vytříbeným vkusem, nad Tomem Hollandem a nejsem s to pochopit, jak byl schopen vžít se do role Lucase tak (ne)uvěřitelným způsobem. (no a Geraldine Chaplin, pomocí které tam Bayona nenápadně vpravil své rodné Španělsko, a krásná angličtina.. to jsou jen takové drobečky, mrtvé hvězdy, jejichž světlo ještě pořád září...)

• 27.1.2013  00:10

Fakt, že někdo považuje Mirku Spáčilovou za přední českou filmovou kritičku je velice, velice smutný.

• 19.1.2013  02:14
    Na cestě (2012)

......ale s Garrettem Hedlundem bych klidně kus světa procestovala, to zas jo.

• 5.10.2012  20:38

Je těžké ohodnotit film, který je ve své podstatě opravdu velice špatný, když jsem se u něj bavila a smála (sic jeho hlouposti) více, než u kdejaké komedie. To, že je to učebnicové melodrama na jedničku je mi celkem dost jedno, to mé hodnocení nezvýší.

• 19.9.2012  22:30
    Temné stíny (2012)

No to snad nemyslíte vážně...

• 7.9.2012  21:27
    MasterChef (TV pořad) (2012)

Proč ty tři namyšlený zrůdy jednají se soutěžícíma jako s malýma fakanama?

• 28.7.2012  21:22

Ó ano, Hardy umí.

• 5.7.2012  23:58

"Chcete-li slyšet plakat anděla, řekněte devítileté dívence, že její tatínek šuká s jinou." Chcete-li slyšet plakat alyne, pusťte jí VÝCHOVU DÍVEK V ČECHÁCH ještě jednou.

• 17.6.2012  01:40
    Mildred Pierceová (TV seriál) (2011)

Evan Rachel Wood byla prostě božská a celou MILDRED PIERCE si ukradla pro sebe.

• 13.5.2012  14:02

Za nacifóry hvězda navíc.

• 1.4.2012  22:08
    Black Books (TV seriál) (2000)

• 25.3.2012  10:04
    Muži v naději (2011)

Neskutečně laciné.

• 6.3.2012  01:31
    Farmář hledá ženu (TV pořad) (2010)

Ach, já se asi počůrám smíchy.

• 12.2.2012  01:02
    The Doors (1991)

Film THE DOORS, stejně tak jako jejich hudba, má tu úžasnou vlastnost, že vás dokáže vtáhnout do děje, a už nepustí. Člověk jenom lituje toho, že to nezažil na vlastní kůži. Alespoň já... Tenhle film není o Doors, tenhle film jsou DOORS!

• 30.1.2012  23:02

Měla jsem chuť vypíchnout oči sama sobě, jen abych na to už nemusela koukat.

• 21.1.2012  00:11

Z kina jsem si odnesla 3 věci: a) nemám ráda kino plné lidí, za b) nevrátit se domů pro brýle nebyl zrovna nejlepší nápad a za c) Fincherova verze mě oslovila mnohem víc. Co mě obzvlášť potěšilo, tak to bylo obsazení Rooney do role Lisbeth, která jí naprosto perfektně vystihla a dokonale tak strčila do kapsy Noomi Rapace. Stejně tak Craig Nyqvista, u kterého jsem doteď nepochopila, jak mohl dostat roli Mikaela. No jo, Fincher prostě umí (obsadit) a doufám, že se zhostí i pokračování.

• 8.12.2011  13:11
    Šéfové na zabití (2011)

Nic tak stupidního, trapného, nevtipného a ubohého jsem už dlouho neviděla. V HORRIBLE BOSSES se sešlo snad všechno, co tak bytostně nenávidím na komediích. 98 doslova protrpěných minut. Buď nemám smysl pro humor já, nebo 90% uživatelů, co ten film vidělo. Pořád ale doufám v tu druhou možnost.

• 1.12.2011  23:28
    Warrior (2011)

Hardy je miláček a já jsem citlivka.

• 18.11.2011  02:19
    Camelot (TV seriál) (2011)

Je sice pravda, že Artuše v podání JCB bych se nedotkla ani pohrabáčem, nicméně koukalo se na to jinak pěkně. Eva Green byla jako vždy božská (ať už se ukázala nahá nebo ne), i když mě už trochu unavuje její výběr rolí. Ano, narušení jedinci a divné postavy se sice hrají jedna báseň a Evě tahle poloha sedne, ale u herečky, která si tak pečlivě vybírá své role, až nehraje skoro nikde, je tohle zaškatulkování se v jednom typu postav celkem problém. Alespoň já ho začínám s Evou mít. Její Morgana byla ovšem zahraná skvěle, to bez debat. Stejně propracovaná byla i Sybil v podání Sinéad Cusack, její postavu jeptišky jsem postupně začala nenávidět. Další milé překvapení byla Claire Forlani, kterou jsem měla doteď v hlavě jako "tu z Joea Blacka". No a třešničkou na dortu byl Clive Standen, kterému bych ale dala rozhodně větší prostor. Jeho Gawain je postava, se kterou by se dalo ještě hodně pracovat, škoda. Co mě ovšem mrzí nejvíc je role Merlina. Pro Josepha Fiennese mám slabost, ale co je moc, to je moc. Počítám, že k smíchu být neměl. Jeho pitvoření se díl od dílu víc mi lezlo na nervy. Asi se budu muset podívat na KILLING ME SOFTLY, abych si spravila chuť. Po dlouhé úvaze dávám 3*, každopádně těch ušmudlaných 50%, které má CAMELOT hlavně kvůli hodnocení po prvním dílu, si nezaslouží.

• 3.10.2011  21:59

,,Finally, a comedy for animal lovers."

• 13.9.2011  00:24

WUTHERING HEIGHTS je jeden z těch mála filmů, po kterém mám pocit, že si 5* nezaslouží absolutně žádný jiný film.

• 4.9.2011  13:47
    Šťastlivci (2008)

Hezkou chvíli mi trvalo, než jsem se do příběhu LUCKY ONES alespoň trochu vžila a utvořila si k postavám nějaký vztah. Lehce předvídatelné, lehce přehnané (scéna s tornádem byla jako co?), místy dost nevtipné, nicméně jako celek docela příjemné a se zvláštní atmosférou. Navíc Rachel McAdams byla tak roztomile blbá...3,5*.

• 14.8.2011  23:23
    Nebeské dny (1978)

Jak to jenom ten Malick dělá, že točí tak krásné filmy? Pastva pro oči, bolest pro duši.

• 5.8.2011  00:13

,,Člověk, kterého máte na piedestalu, má vždycky pravdu." Krásný monolog o cigaretách, hudba a barvy. Škoda jen Louise, taky se mohl zdržet déle..

• 3.8.2011  23:23
    Talk show bez zábran (TV pořad) (2010)

"Pojďte si popovídat se slavnými ženami..." Nasrat.

• 17.6.2011  00:48

Když já si vždycky namlouvám, že mám francouzské komedie ráda. Nemám je ráda.

<< předchozí 1 2