Jan Hus (1954)

Řemeslně skvěle, nicméně agitka oslavující husitství patří do hodně hluboké studny.

Miranda (2009) (seriál)

Děsivé pokoukání na bílou velrybu.

Ženatý se závazky (1987) (seriál) odpad!

Prvoplánová slátanina plná neuvěřitelně nesympatických přehrávajících individuí. Děj primitivní, předvídatelný, ubohý.

Křeček v noční košili (1987) (seriál)

Nejvíc mi ze seriálu utkvělo "afro" z rovných vlasů (český unikát?), které nosil Mejzlík (v roli padoucha) na hlavě. A taky neherectví Brodského a tuny kubánských brigádníků, kteří hráli zahraniční zpravodajské týmy :-)

Chalupáři (1975) (seriál)

Taškařice o tom, jak nám Američan v sombreru a v mercedesu závidí život na socialistické vesnici. Já tenhle humor, kdy je každej dialog řvanej nahlas (asi aby byl vtipnější?), fakt nedávám. Ten socoptimismus kape z každýho záběru.

Někde je možná hezky (1991)

Lennona má rád kde kdo, ale málokdo dá své sympatie na odiv takhle mizerným způsobem. Je to až takovej "materiál", že nikomu nestálo za to dát ho v plén na Uložto.cz

Hej mistře basů (2017) (koncert) odpad!

Bravo. Je těžší a těžší najít důvody proč platit koncesionářské poplatky. Tohle blitíčko bylo fakt hutné.

Řecké fíky (1976)

Čtyři hvězdy za nostalgickou vzpomínku na první erotické scény dovezené z NSR, do totální ztráty barvy a ostrosti dovedené několikáté kopie VHS kazety. Nevím proč, ale tehdy jsme si mysleli, že jde o pornofilm a to je vážně vtipné :-)

Dohazovač (1997)

Scéna z venkovské chaloupky, kde chce štáb natočit senátorovy předky, je úžasná. A celý film hodnotím jako povedený s tím, že Janeane Garofalo je skvělá.