Marykus

Marykus

Marek Dušek

okres České Budějovice
Jsem fotograf a mám rád filmy

<< předchozí 1 2 3 4
    • 27.4.2017  17:44
    Proč? 13x proto (TV seriál) (2017)

No. Jak tohle popsat slovy. Pokud tady někdo vůbec čte, co píšu o filmech, říkám si, že mě asi ani pořádně nezná. Zkusím si tedy dát práci s touhle recenzí. Už jenom proto, že tenhle seriál mi nějak přirostl k srdci. Možná, protože jsem se v něm mohl najít i sám? Koukat na to jsem začal se dvěma názory. Super seriál/glorofikace sebevraždy. No nějak mi to jako glorifikace nepřišlo. Ze seriálu bylo podle mě, jednoznačně vidět, že to co ona udělala, byla blbost. A ano byla, každopádně jí 100% chápu proč to tak udělala. 100x jsem se cítil stejně. Ten seriál je tak soupeřově natočenej a poskládanej, že už nemá cenu to nějak dál rozvíjet. Moje slova to nedokáží popsat a jen bych ten seriál urazil. 100% doporučuji

• 20.4.2017  15:38

Čekal jsem hodně, dostal jsem průměr. Děj klišé. Už před polovinou filmu víte, co se asi stane a jak to dopadne. Ale jakože výprava? Masark. Natočený z technického hlediska to bylo teda výborně! Kšiltovka dolů!

• 20.4.2017  15:35

Po shlédnutí Charlieho malá tajemství jsem hledal žánrově podobný film, a myslel jsem že ho nenajdu, že podobný už nebude. Co mě překvapilo ale víc než samotný nález filmu, byl fakt, že tohle byl film, za kterým stál Netflix jako hlavní producent. Teď k filmu samotnému. Příjemný, vlídný, nevtíravý. Prostě si ho pustíte a koukáte až do konce. Ne, že by to bylo nějak strašně napínavý, ale vy se stanete součástí filmu jako takového. Jakoby to místo kamery bylo natočeno vámi a vy jste tam s nimi byl. Hlavně herec hlavní postavy (známe ho třeba jako Olivera z filmu SUBMARINE) A tady opět herecky září.

• 18.4.2017  08:04

Příjemné překvapení. Atmosféra na pohodu, klidné tempo, které ale někam směřuje a najednou, Boom. Úplný zlom v tom kam film směřuje a jaký doposud byl. Z hipster-romantického filmu je konečně ono slíbené sci-fi. Musím volit pouze pozitivní hodnocení, jelikož ukolem filmu není jen zabavit na dvě hodiny při koukání, ale zanechat ve vás další emoce, otázky. To se zde doopravdy povedlo. Netřeba říkat, že herečka je opravdu krásná, a že všem hercům se dařilo být přesvědčivý. Vřele doporučuji. Ať už jako romantické drama tak jako zajímavé sci-fi.

• 15.4.2017  21:10

Mít špatná očekávání je celkem výhoda. Šel jsem do kina s tím, že to bude fakt kravina a nebyla. Ale stejně. Chybí mi ta léta, prvních dílů, kdy šlo jen o pouliční závody a pořád utopicky doufám, že se to k tomu jednou vrátí. Tak i tak jsem odcházel z kina spokojen, pobaven a příjemně překvapen.

• 27.2.2017  10:06

Musím opět volit pouze něžná slova. Čekal jsem něco hodně hipster a bylo mi to naservírováno se vším všudy. Chápu, že pro někoho by to mohl být velmi složitý filmový zážitek. Pro mě to však bylo celkem jednoduché. Lépe řečeno jednoduše úžasné. Řeší se láska společně s těma právníma věcma a zároveň další dramata kolem. Jmenuje se to Rules don't apply a dokonce to sedí i na ten film jelikož úplně nezapadá do stereotypů dnešních snímků. A k tomu ještě se to těm hercům dá věřit. No takže? 5 hvězd Kámo

• 8.1.2017  17:40
    Pasažéři (2016)

Počkat! Takovouhle bombu jsem nečekal. Až moc dobrej film pro mě teda. Trošku si říkám, že se klidně mohli držet jen dramatu a necpat tam ty akční scény, ale i tak jsem se bavil od začátku do konce. Herci hráli výborně, hudba hrála taky skvěle a film celkem odsejpal a to musím přiznat, že jsem se nekoukal na hodinky ani jednou přes celej film. Moc mě to bavilo. Doufám, že se ale dočkám čistého scifi dramatu bez akce ale jen drama. No uvidíme. Tady každopádně 89% :)

• 11.10.2016  07:17

Udělal jsem tu chybu, že jsem očekával hodně. Všichni říkali jak to bude super, protože četli knížku, trailer taky nevypadal špatně. Bohužel film ale takový nebyl. V prvních dvou třetinách byl nudný a takový plytký a konec se tak nějak dal čekat.. A ja se tak těšil na pořádnej thiller..

• 11.9.2016  21:20
    Whiplash (2014)

Bum bum 5 hvězd bum bum super

• 11.9.2016  21:19

Ale co je to do háje za film že jsem ho do teď neviděl? Bohužel se nezmůžu na moc chytrých slov. Prostě se na ten film podívej a uvidíš sám.

• 11.9.2016  21:15

?

• 11.9.2016  21:14

Tak pozor. Vypadá to jako americká občas vtipná komedie ale ve skutečnosti je to super film spíše drama než komedie. Ačkoli je pravda, že když tam byl vtip dalo se mu i zasmát. Dobrodružné, napínavé a zajímavě ukončené. Určitě bych film doporučil zhlédnout a taky popřemýšlet zda všechny věci, co děláme a máme, jsou doopravdy nutné. Zda věci na kterých lpíme, zda jsou vůbec hodni toho na nich lpět. Super super super a ještě taky super. Jo a abych nezapomněl, SUPER!

• 11.9.2016  21:11

Očekávání jsem měl opravdu veliká a asi proto nebyla zcela naplněna. Ovšem i tak to nebylo zas tak hrozné. Hlavní herečka byla opravdu pěkná a k hlavnímu herci seděla. Film ubíhal rychle a já si ani nevzpomínám na chvili kdy jsem se nějak zásadně nudil abych si na to vzpomněl, že se nudím. Ačkoli to nebyl nejlepší film roku určitě ani nebyl špatný.. Dávat nízký počet hvězd jen kvůli tomu tomu že to tak ostatní dělají mě neláká.

• 6.9.2016  23:12
    12 opic (1995)

Asi jsem ten film nepochopil nebo nevím... ale mě to nepředstavitelně nudilo. Nevím proč, ale je to tak. Ačkoli si myslím že herci hráli super apod. Ale pro mě osobně to prostě byla nuda :(

• 1.9.2016  12:35
    Hra (1997)

Ačkoli pár věcí asi nebylo úplně reálných, musím přiznat napětí až do poslední chvíle. Kdo ale dnes očekává že film bude 100% reálný že? Tenhle film doporučuji! Stojí za to. A hlavně díky hlavnímu herci který byl doopravdy přesvědčivý!

• 2.3.2016  18:49
    Creed (2015)

Tenhle film jen dokazuje pravdivost mého názoru, že Sylvester umí prostě hrát a to moc dobře. Je škoda že byl odměněn ,,jen,, zlatým glóbem a ne i oscarem. Holt co se dá dělat. Každopádně jsem z kina odcházel opravdu nadšen a spokojen! Takhle to má být!!

• 2.3.2016  18:46

Myslím že je zde vidět snaha natočit film tak, aby Leo měl konečně roli, za kterou musí oscara prostě získat! Tím, ale nechci říct, že ten film byl špatný. 1) Leo si určitě oscara zaslouží. Když ne za tenhle film tak za Vlka či Gatsbyho nebo Počátek 100% ano! 2) film má oscara za kameru a za režii dle mého názoru zaslouženě. Film jsem si užil a vnímal ho všemi smysly! Příběh bohužel asi trochu zaostával za provedením filmu - co se týče obrazového hlediska. Jinak bych řekl že film hodnotím kladně a předčil mé očekávání!

• 29.10.2015  10:20
    Marťan (2015)

Interstellar 2.

• 29.10.2015  10:19

V některých momentech filmu jsem si připadal jako lano. Napnutej, div neprasknu. A to mi trochu vadilo. Někdy to bylo napínavé až moc. Vadil mi i hraný přízvuk hlavního herce.. Mam tadsi "da real american accent" ale co nadělat :)

• 29.10.2015  10:17
    Město (2010)

Konečně, po dlouhé době, jsem viděl klasický, neotřelý akčňák. Film, který se s ničím nesere, slova nevybírá. Ve snímku ve kterém jde o prachy a holku mezi klukama z "hood". Tohle jsem moc potřeboval!!! Děkuji :)

• 27.7.2015  23:50

Osobně pro mě? Pecka. Když jsem byl malý, nosil jsem tričko a na něm bylo: " One day they will make a film about me." No a hele. Je to tak!

• 27.7.2015  23:48

Na zkrácení cesty ve Student Agency, super. Jinak blbost. 50%

• 27.7.2015  23:47

Ani jsem nečekal že pan Stmívání umí dobře hrát a umí, umí to super! Takhle má romantickej film vypadat! :) doporučuji

• 27.7.2015  23:44

Jakože oproti jedničce nuda. Jednička mě bavila, jelikož tam byly i ty příběhy kolem, vztahy a tak. Tady byl jen tanec, sex, drogy a roud-trip. Takže vztahy mi tam chyběly. Taky mi chyběl Dallas a jeho alright ladies. Naopak mi tam vadí ten špek DJ. Vyloženě zbytečná, nevyznamná postava.. Takže celkové zhoršení oproti prvnímu dílu. Proč se to jmenuje bez kalhot a ne Kouzelný Mike nebo aspoň Bez trička ty vole, ten překlad je děsnej..

• 27.7.2015  23:40
    Donnie Darko (2001)

Koukat na tenhle film v prázdném baráku ve 2 v noci není nejlepší nápad. Ten králík byl vcelku creepy. Líbí se mi filmy, které člověk nepochopí při první projekci. Tenhle jeden z nich. Trošku tou atmosférou mi to připomínalo Střihorukýho Edwarda. Možná tím že je to stejnou dobou, každopádně sci-fi z této doby je odvážný krok, který se v tomto případě vyplatil.

• 27.7.2015  23:37

Komedie? Mě to tak přišlo, romantické drama? Cože? Já šel s holkou, že se zabrečíme a já se budu moct přitulit a nic. Jako zklamání v tomhle ohledu, jinak jsem se ale krásně bavil. Jen jsem chtěl víc dojemný příběh. + krásná herečka, to je taky pravda!

• 13.7.2015  10:55

Film dobrý, to jo ale ten jeho syn moc talentu na herectví jako jeho otec nemá.. Přijde mi že tam hrál jen protože je to jeho syn. Will je super herec, jeho syn už moc ne. Co se filmu týče, až na nepřesností v pořádku :) 70% kdyby tam hrál ale jinej herec než jeho syn, myslím že by procent mohlo být i více

• 13.7.2015  00:15

Kvalitně natočená nuda. S. Hawkinga mám rád. Stručnou teorii času jsem četl, ale tady jsem se nudil..Finito

• 13.7.2015  00:14

Klasická komedie, co má odtrhnout diváka od každodenního shonu. Povedlo se, zasmál sem, odpočinul jsem. Nic náročného, nikdo vám nic necpe, je jen na vás jak film vstřébáte, prostě jen sledujete, občas se zasmějete a tak to má být :-) 75% a nestydím se za to :-)

• 13.7.2015  00:11
    Chappie (2015)

To zas byla ale slátanina :D Jako námět je špičkovej ale scénář to posral jak mohl teda.. Takovej meganápad a scénář někde na úrovni Hrajeme s Alim. Kdyby se to pořádně dotáhlo, necpali tam Die Antwoord , možná by byl film v červeném, ale takhle? Fuj ani nemám chuť se rozepsat...

<< předchozí 1 2 3 4