• Muzikál

Pevné pouto (2009)

Srdeční záležitost. Úžasné. Úchvatné. Já doufám, že to v nebi vypadá tak, jako je to líčeno v tomto filmu. Celý film jsem prožívala. Saoirse Ronan dokázala, že je skutečná herečka.

Ruby Sparks (2012)

Srdeční záležitost. Vím, že filmů jako je tenhle je spousta, ale tenhle je lepší, věřte mi.

Dívka, která si hrála s ohněm (2009)

Ten začátek byl hodně slibný. Trochu jsem se bála, že bude vadit, že jsem neviděla první díl, ale nevadilo. Asi po půl hodině jsem se začala nudit, pak se to ale opět zlepšilo a bavilo mě to asi tři čtvrtě hodiny, pak už to bylo zase hodně nudné.

Osamělý jezdec (2013) odpad!

Trailer sliboval něco více. Já na westerny moc nejsem. Ze začátku to bylo vtipné, ale konec za nic nestál.

Poslední motýl (1990)

Nechápu, proč se u nás tento film skoro nedával, když právě tady se filmy z 2. světové války stále točí. Další z mnoha filmů s tímto tématem, který mě donutil brečet nad nekonečnou nespravedlností té doby. Poutavý a velmi dobrý. Další část francouzské historie, o níž jsem neměla ani ponětí.

Miláčku, zmenšil jsem děti (1989)

Celkem vtipné, sice ne tak, že byste se za břicho popadali, ale jinak dobré. Zajímavý námět, i když celkem tuctový. Myslím, že láska mezi hlavními představiteli je pro příběh naprosto zbytečná. Mnohem vtipnější než, co zažívají zmenšené děti, je to, jak je otec, a poté i matka hledají v trávě.

Země ledních medvědů (2007)

Moc pěkné. Napínavé, pro děti určitě strašidelné, ale jde z toho zima.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Čekala jsem všechno - to, že to bude skvělé, stejně jako to, že to bude nuda, ale zrovna, když se něco začalo dít, tak byl konec.

Bažina (2006)

Další z kanadských béčkových hororů, na který jsem se dívala pouze kvůli Joe Dinicolovi a nestál vůbec za nic.