Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Horor
  • Komedie
  • Drama
  • Muzikál
  • Akční

Poslední recenze (95)

plakát

E.A. Poe: Podivný experiment (2014) 

Tato Rosamunde Pilcherová smíchaná s Edgarem Allanem Poem mi moc nesedla. Takže pokud jste fanoušek povídky Metoda doktora Téra a profesora Péra tak radši ani neklikejte na tlačítko play. Docela dost mě pobavilo vysoké hodnocení filmu a komentáře typu: Povídky E. A. Poea jsou geniální, takže scénář filmu je naprosto výborný. To že jsou geniální jim neberu, ale pokud někdo předlohu četl, tohle rozhodně nemohl říct. Neříkám, že se mu to nemohlo líbit, pouze, že předloha s filmem má málo společného. Začátek se předlohy držel a vypadal nadějně, ale poté co byla originální pointa povídky po ani ne půl hodině prozrazena (blázni se vydávají za personál) jsem si říkala o čem to vlastně dál bude. V tuto chvíli nastupuje taková temnější Rosamunda Pilcherová a film se neskutečně vleče, ale kvůli lidem slibující šokující konec jsem to vydržela. Ano, konec se konal, šokující především v tom, že nedával smysl :-), !SPOILER! Hlavní postava se totiž celou dobu chová naprosto racionálně, chladně, na to aby byla blázen. !SPOILER! Závěr je násilný a nepřirozený a jak vystřižený z romantického filmu pro příliš nudící se důchodkyně.

plakát

Panika v městečku (2009) 

Bylo jednou jedno městečko, kde spolu bydleli v jednom domě Kůň, Kovboj a Indián. Šíleně ztřeštěně ujetý film, který patří mezi to nejlepší co jsem kdy viděla.

plakát

Zasažen bleskem (2012) 

"Život.... přijde najednou tak jako úder a nemyslíš na nic jinýho a vlítne do tebe a snaží se vyjít ven nějak vyjádřený jakýmkoliv způsobem. Hodně se to podobá blesku." Nechápu proč má tento film tak nízké hodnocení. Mě tento film chytil za srdce. Možná je to tím, že je mi Carson v mnoha směrech podobný. Miluje psaní, chce být novinář, chce udělat díru do světa, o věci kterým věří se může a nebojí se prát. Film je vtipný, s nadhledem a vy, i když už od začátku víte, co se s hlavní postavou stane, mu stále držíte palce. Vydírání populárních studentů, aby mu psali do jeho časopisu je originální a pobaví. Závěr jsem pak strávila v slzách. Film si však až do konce udrží svůj nadhled: "Je úžasné jak vás začnou mít rádi, když umřete", "Nevím co je víc k pláči, jestli to že do mně praštil blesk, nebo že trvalo tři dny než našli moje tělo." I přesto, že je film o tom, že ne všechny sny se plní, vy, stejně jako Carson neztrácíte naději. Film má svou originalitu v tom, že hlavní hrdina, narozdíl od jiných filmů, se nehoní za holkami, ani populárními, ani ošklivými káčátky. Film je, až na vztah Carsonova matka/její bývalý manžel/jeho snoubenka, bez jakékoliv romantické linky. Film to neochuzuje, naopak. Snímek získává svoje kouzlo. Chris Colfer si zaslouží poklonu, jak za scénář, tak za svůj herecký výkon. Jako Kurta v Glee jsem ho měla ráda, ale jako Carsona Phillipse jsem si ho naprosto zamilovala. Co říci, film mě zasáhl do srdce jako bleskem.

Poslední hodnocení (882)

Jeden gól (2023)

10.01.2024

Klíč svatého Petra (2023) (TV film)

25.12.2023

Úsvit (2023)

23.10.2023

Barbie (2023)

22.07.2023

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

29.04.2022

Hon na pačlověky (2016)

29.04.2022

Co děláme v temnotách (2014)

29.04.2022

Vlajka smrti - Wherever You Go, There You Are (2022) (epizoda) (S01E10)

29.04.2022

Vlajka smrti - Act of Grace (2022) (epizoda) (S01E09)

29.04.2022

Reklama

Poslední deníček (21)

ANI:THE PARODY

Ani bude na YouTube 31. října!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!