Bathory (2008)

Když jsem to viděl poprvé tak po 30 minutách mě to začalo nudit a film jsem přestával vnímat. Když jsem to viděl podruhé Film se mi zdál že snad nemá konce a je nekonečný... Ale když jsem se na to podíval potřetí začal jsem chápat některé věci které jsem předtím nepochopil a vžil jsem do děje a bavilo mě to!

Bobule (2008)

Písnička k filmu Atentát od skupiny Kryštof dává tomuto filmu sama o sobě 1 hvězdičku. Další 4 jsou za krásný příběh a výbornou komedii.

Bratři (2009)

"Nevím kdo řekl že jen mrtví uvidí konec války. Já jsem viděl konec války. Otázkou je můžu se vrátit do života?" Tyto tři závěrečné věty mi k tomuto filmu dodaly pocit jako by tento film měl nést v svém ději nějakou Americkou anti propagandu vůči armádě. Každopádně výborný film se super herci a ještě lepším scénářem. Stojí za to se na něho kouknout.

Bronzové halušky (2011) (TV film)

Kdyby nebylo Hadamczika tak to jsou Zlaté Halušky :)

Drtivá porážka (2009) (pořad)

Mě se zdálo že ten moderátor je mi povědomý z TOP GEARu a jeho vtipný komentář dodává tomuto filmu plný počet hvězd..

Jackass: Film (2002)

Jako film bych to určitě nepojmenoval ale spíš jako sestřih youtubových scének..Mimochodem : Paráda.. :)