Hlasy (2014)

Málo filmov vo mne dokázalo vyvolať toľko zmiešaných pocitov.Po skončení filmu som ešte dlho spracovával čo som to vlastne videl.Film v podstate vyzerá ako taká "disneyovka"... Ryan Reynolds sa rozpráva so svojimi domácimi miláčikmi,všetko je ružové,veselé a šťastné.Čo sa týka hereckých výkonov,Ryan Reynolds podal neskutočný výkon ako psychicky nestabilný Jerry.Anna Kendrick v tomto filme prekvapivo nespieva ale ani to nevadí pretože spolu s Gemmou Arterton podali taktiež skvelé výkony.Za zmienku tiež stojí ako pekne film preskakuje medzi svetom hlavnej postavy a reality.Ak máte radi čierne komédie tak The Voices,stojí určite za zhliadnutie

Courage the Cowardly Dog (1999) (seriál)

Ako malý som sa toho moc nebál,ale ak si pozriem nejakú epizódu teraz,často mi behá mráz po chrbte.Niekedy sa mi až rozum zastavuje čo boli tvorcovia schopný dať do niektorých epizód(Return the slab,You're not perfect) Každá epizóda mala niečo do seba.Postavy len tak nezabudnete(Muriel,Eustace,Courage),animácia má niečo do seba a "hororový" aspekt tomu všetkému dodáva na hodnote.

John Wick (2014)

Keď som o tomto filme počul,nedával som mu veľké nádeje.Čakal som typický akčný miš-maš s obrovskou dávkou explózii a trápnych hlášok.Čo som však videl ma príjemne prekvapilo. Keanu Reeves ako John Wick je neskutočný.Celý ten jeho výzor,tie vlasy,ten oblek ten jeho pohľad.Hlavný darebák so svojím synom sú taktiež skvelý(Mám slabosť pre Rusov). Čo sa týka príbehu,jednoduchšie to snáď byť nemôže. Johnovi zabijú psa a on túži po pomste(To je všetko).Ale v tomto filme to prekvapivo funguje.Všetky kaskadérske kúsky si Reeves strúhol sám takže nehľadajte žiadnych dvojníkov. Akčné scény boli neuveriteľné(Scéna v klube je asi jedna z mojich najobľúbenejších).Celý svet ktorý tento film vytvoril bol taktiež zaujímavý(Hotel Continental).Ak ste fanúšikmi akčných filmov,Johna Wicka si nemôžete nechať újsť.