Drákula (2013) (seriál)

Jonathanovi tahle role prostě sedí. Stejně jako v Tudorovcích.

Amnesiac (2015)

Nevím no celé to bylo nějaký zvláštní...

Silent Hill (2006)

Kdo hrál hry ví, že se tomu nic nevyrovná. Kdo o tom ví prd, většinou se mu to líbí. Silent Hill patří mezi moje srdční záležitosti. Ale tohle hodnotím průměrem.

Slečna Julie (2014)

Je pravda že jsem neviděla divadelní hru od Strindberga...ale musím uznat že tento film byl pro mě velice zvláštní a dost na zamyšlění.A to se mi líbilo.Jessica Chastain je skvělá herečka a myslím že svou roly odvedla na 1čku... za to Colin Farrell mě tam nějak moc nesedí.Představovala bych si někoho jiného v jeho roly.Film je sám o sobě dost zajímavý.A mě rozhodně zaujal.Hodnotím 4 hvězdičkami.

Soumrak mrtvých (2004)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů.A myslím aspon podle mého názoru nejlepší parodie na zombie.Simon Pegg je bezkonkurenční!Film je podle mě nesmrtelný.Vždy mě potěší.A jeden čas jsem si ho pouštěla furt.Je to film na který se chcete podívat znovu a zvonu.Skvělá britská komedie.Která nezklame žádného milovníka zombie filmu či parodii."Ježiši kriste...je statá jako kára" Rozhodně hodnotím 5 hvězdičkami!

Odebrat z přátel (2014) odpad!

A máme tu další nezdařené hovínko.Všichni si volají přes skajpíííík náramě se baví a z ničeho nic jedna pizdička dostane žádost o přátelství na facebooku od své bývalé "kamarádky" která spáchala sebevraždu kvůli šikaně.Je to zvláštní nezdá se vám?Dívka to oznámí svým přátelům na skajpíííku.Ti si z toho nic moc nedělají.Dokud jednomu vepříkovi nerozemlejou ruku v mixeru.Nikoho nenapadne odejít z domu nebo zavolat policii zkrátka a jasně jít někam do píči.Co na to říct....jedno velký hovínko.

Vincent (1982)

Jeden z prvních Burtonovích výkonu.Hlas Vincenta Price mě fascinuje.Je to ten nejlepší krátkometrážný počin.Tima Burtona zbožnuji a miluji všechny jeho filmy.Svou práci odvádí na 1čku.A jeho práce na tom vše je znát.Nádherné,strašidelné,děsivé a hlavně zpracované.Hodnotím 5 hvězdičkami!

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Zbožnuji a miluji žánrn těchto pohádek.Koralína a svět za tajnými dveřmi nemá chybu.Zpracování, ilustrace všechno na 1čku! Velký úspěch! Hodnotím 5hvězdičkami!

Kluk od vedle (2015)

Tak větší píčovinu jsem ještě neviděla!Stalo se vám někdy že jste se styděli za film samotný?Mě ano.A to zrovna u "Kluka od chuja".Mladek blbeček se zblázní do Jennifer Lopez pojebe jí a pak šílí a nakonec jí chce zabít herec Ryan Guzman bohužel není herec. Jediný kdo tam uměl hrát je Jennifer Lopez.A kvuli ní hodnotím 1 hvězdičkou.Takže jeden velký průjmík.

Sladký život v Orange County (2006) (pořad)

Já nevím proč ale mě tato reality show moc bavila!Je pravda že to asi dle mého názoru moc lidí nebaví a nezajímá.Ale já jsem se příjemně pobavila.Hodnotím 5 hvězdičkami!