E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Tak to byl přesně můj šálek čaje a k úplné spokojenosti mi tam chyběl už jenom Vincent Price.

Bez úniku (2014) odpad!

Hustokrutopřísný negr proti hustokrutopřísným týpkům ve filmu, kde je hustokrutopřísné úplně všechno, kromě Van Damma. Na takovéhle sračky máš Žánklóde ještě pár let čas :-D

Mr. Jones (2013) odpad!

začátek vypadal docela zajímavě, ale po cca 20 minutách to šlo totálně do hajzlu. neskutečná kokotina, kterou jsem měl chuť několikrát vypnout (což už se mi velmi dlouho nestalo)

LEGO® příběh (2014)

We´re from planet Duplon and we all came here to destroy you!" :-D hoďka a půl nádherného blbnutí, nebýt toho hraného "překvapení" nakonec, tak napálím pětihvězdu .. a nejlepší bezkonkurenčně jednorožcokočka :-D

Pompeje (2014) odpad!

Jediný pozitivum tohodle shitu je, že tam úplně všichni chcípnou ..

Sněžný drak (2013) (TV film)

A já byl spokojenej. I když místo Rašilova bych tedy rozhodně šoupnul někoho jinýho a dráčkové na to jak byli fajn dostali moc málo prostoru. Každopádně Zelenku Sokolovskej převálcoval jako nic.

Duch nad zlato (2013) (TV film)

Nebýt pana Preisse a docela sympatické princezny tak je to odpad jak vyšitej. Hlavní hrdina nijaký, Hrušínský (tohodle jsem nikdy neměl rád) vyloženě na facky (zlatí mile retardování králové pana Nárožného), stejně jako celá hospodská zlodějská Dejdar & co. A Bohdalka, ta je jak Hašek nebo Šebrle, taky neví kdy přestat. Jsem zvědavej, jací budou dnešní draci ..

Tape 407 (2011)

konec to horko těžko vytáh aspoň na tu jednu hvězdu .. ale jinak to je nudnej, zoufalej, amatérskej, otravnej, nelekavej, nekrvavej humus.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013) odpad!

Tvajlajt sajrajt! Jinak to blonďaté hnusné něco museli hledat hodně dlouho, páč tak hermafroditní není ani Marilyn Manson na svejch nejlepších bookletech :-D

Carrie (2013)

Trochu delší díl Beverly Hills 90210 s malým dětem přístupnými plesovými "jatkami". Pro mě jeden z nejzbytečnějších remaků vůbec, bezprostředně po skončení filmu jsem měl chuť to poslat do odpadu!, ale s odstupem času je mi jasný, že by to kvůli Julianne a Chloe nebylo spravedlivé ..