Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Prvních cca 20 minut mě to docela bavilo, pak to bohužel šlo do kopru. A vždycky když nějaká scénka začala vypadat nadějně, tak hned ta následující to celé opět zazdila. Dvakrát malé plus rovná se jedna hvězda za "zdravotní sestřičky" a pana vrchního popravčího a druhá hvězda za zvuk. Ten mě na mém Onkyo HTX-22HDX fakt bavil. Nejvíc z celého filmu :)

Veřejní nepřátelé (2009)

85 minut nudy + 45 minut parádní zábavy + 10 minut titulků = 140 tříhvězdičkových minut :) Jinak bylo docela fajn, vidět Deppa po x burtonovskejch dementních paňácech zase v normální roli.

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Gamera gut, žádný Depp taky gut, ale jinak spíš nebavka :) A "čeho je moc, toho je příliš" platí i pro množství odkazů na starý horory v 80 minutách.

Ledová smrt (2006)

Postavy, které jsou mi úplně u řiti. 45 minut těžké nudy, než se vůbec začne něco dít a pak "lekačky" staré jak kinematogradie sama a hororové scénky originální jak čínský Luj Vitón. Tak tohle teda né .. je mi líto

Kletba z temnot (2012)

Takový Vymítač po židovsku s polsky mluvícím bubákem :). Určitté pasáže vypadaly slibně a měly jistý potenciál, grand finale bohužel stálo z mého pohledu dost za půču. Takže nakonec jenom za tři a doufám, že druhý díl nebude.

Vetřelci z hlubin (2005) (seriál)

Čekal jsem že to bude trochu o něčem jiném, ale nebylo to nakonec tak špatný. Druhou sérii bych klidně zkouknul, kdyby nějaká byla. Nicméně je fakt, že mě to s přibývajícíma dílama pomaličku přestávalo bavit, takže je možná nakonec dobře, že to stopli ... u mě lepší trojhvězda

Nespoutaný Django (2012)

Viděl jsem hromadu 80minutových filmů, které mi přišly mnohem delší než Django. A naopak tohle bylo nejspíš nejkratších 165 minut v mém životě. Jenom samotná scénka na téma nelehké začátky Ku-Klux-Klanu by si zasloužila Oskara, o skoro všem ostatním nemluvě. A Samuel L. Jackson byl k sežrání :)

Čepel smrti (2009) odpad!

Nejlepší z celého "filmu" byl ten nejvíc nejdrsnější policista co má určitě na WC místo záchodového papíru minimálně Čaky Norisy. A hned po něm dialogy. Ale jako půlnoční představení na nějaké párty to jistě potenciál má :)